Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky Xbox 360 - (aktualizace 23.9.2008)


Zavorka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, vím, že to tu už bylo, ale chci se ujistit. Pokud stáhnu hru, dám jí do xka a ta hra si bude chtít stáhnout nějaký update nebo tak něco, tak se nemusím obávat a můžu ho stáhnout? Mám flash ixtreme 1.6 a vypaloval jsem přes clonecd. Díky

a kdyz mam starsi flash tak muzu taky to stahnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ahoj,potřeboval bych poradit.Chu si koupit xbox a tak sem koukal na netu a našel jsem tenhle http://www.gamesparadise.cz/produkty...e-extra-jasper a chci se zeptat jestli je tenhle už upravený k hraní palenych her.Když tak jestli by mě nekdo neporadil nakej jinej už upravenej...pokuť teda existuje takovej:bash:.Ďík na odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,potřeboval bych poradit.Chu si koupit xbox a tak sem koukal na netu a našel jsem tenhle http://www.gamesparadise.cz/produkty...e-extra-jasper a chci se zeptat jestli je tenhle už upravený k hraní palenych her.Když tak jestli by mě nekdo neporadil nakej jinej už upravenej...pokuť teda existuje takovej:bash:.Ďík na odpověď

Nepýtal si sa to už niekde ?

no a na hrejte.cz majú už flashnutý Jasper .. tu je dobrá nabídka .. z bazáru dokúpiš HDD a máš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ptal ale tak sem se chtel podivat jestli mě někdo řekne něco i vic:)a tomu HDD tak zas tak neni púotřeba ne??nebo jo...?

Samozrejme že môžeš hrať aj bez HDD .. ale že vraj to "kazí" mechaniku , keď tam HDD nemáš .. keď tam HDD máš , ono ti to číta z HDD , tým pádom sa mechanika vôbec nepoužíva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepýtal si sa to už niekde ?

no a na hrejte.cz majú už flashnutý Jasper .. tu je dobrá nabídka .. z bazáru dokúpiš HDD a máš ;)

hele a taky k tomu...tenhle xbox uz je teda flashnutý a to znamená že se teda bez nějakých dalšich úprváv na něm mužou hrát NEORIGINALNI HRY..? (ptám se protože sem uplnej amater):roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu