Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hlučný ventilátor - závada nebo ne ?


Asashoryiu

Otázka

Nejsem asi první kdo má problém s nepříjemně hlučným ventilátorem PS3.

Vždy tak po 10-20 minutách provozu konzole se větrák roztočí na vysoké otáčky, což je velmi nepříjemné. Asi jako sledování televize při zapnutém vysavači...

Jako uživateli mi tento stav připadá zralý na reklamaci konzole.

Má někdo s reklamací ze stejného důvodu nějakou zkušenost ?

Uznává ji výrobce, příp. co se s konzolí děje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

tu PS3 jsem reklamoval s vadnou mechanikou.. Nejdriv sla do Prahy, pak se vezla na Slovensko... Po trech tejdnech byla zpatky ve stavu, ze ani nesla zapnout (kdyz jsem ji vzal do ruky a trochu s ni zaklepal, neco se uvnitr pohybovalo :roll:) Takze jsem musel dalsi 2 tejdny cekat na novej kus.

Doufam ze se ted Mr crazy nebude bat to reklamovat :D No ale jelikoz to kupoval v hernim shopu je vysoce pravdepodobny ze to na tom Slovensku skonci taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo, pokud jde PSka na reklamaci, končí na Slovensku asi vždy. Pokud vím, v ČR není žádný servis, který by ji otevřel.

...Přátelé, já jsem se svou PS asi v pr...i. Nemůžu k ní najít záručák ani účtenku.

To mi asi nezbyde než si koupit novou. S tím vysavačem několik dalších let strávit nehodlám...

A předpokládám že oprava by byla přinejmenším stejně drahá jako nová konzole.

Popravdě navíc ale netuším, co by v ní asi tak opravovali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo, pokud jde PSka na reklamaci, končí na Slovensku asi vždy. Pokud vím, v ČR není žádný servis, který by ji otevřel.

...Přátelé, já jsem se svou PS asi v pr...i. Nemůžu k ní najít záručák ani účtenku.

To mi asi nezbyde než si koupit novou. S tím vysavačem několik dalších let strávit nehodlám...

A předpokládám že oprava by byla přinejmenším stejně drahá jako nová konzole.

Popravdě navíc ale netuším, co by v ní asi tak opravovali...

Asashoryiu aj mne huci ps3,aj xboxy huciavaju,v zime som sony ani nevedel ze ho mam pustene:roll:,kasli na to a gejmuj,hlavne ze mame ps3-lets go go!uvedom si ze ma najrychlejsi procesor on the world.Vlastne ani na jesen a na jar mi nehucala,takze klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo, pokud jde PSka na reklamaci, končí na Slovensku asi vždy. Pokud vím, v ČR není žádný servis, který by ji otevřel.

...Přátelé, já jsem se svou PS asi v pr...i. Nemůžu k ní najít záručák ani účtenku.

To mi asi nezbyde než si koupit novou. S tím vysavačem několik dalších let strávit nehodlám...

A předpokládám že oprava by byla přinejmenším stejně drahá jako nová konzole.

Popravdě navíc ale netuším, co by v ní asi tak opravovali...

Obchod, kde jsi to kupoval (pokud to nebyl fakt polostanek, nebo tak neco...) by mel mit ulozenou informaci o koupi. Nevim jak to funguje, ale teoreticky by ti mohl dohledat doklad, pokud vis datum koupe.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau hele já PS3 nevlastním ale teť sem viděl nějaký videjko na netu že když nějakej tlustej Amík dal PS3 obráceně tak z toho byl vysavač, potom ps3 otočil do normál polohy a PS3 přestalo vysávat :D... (možná že je to blbost možna že ne :D ale u Američanů je možný všechno XD)

Kdyštak tady je to videjko...:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ani se nedivim, kdyz postavi PS3 na ventilator a zamezi tak jakymukoliv pruchodu vzduchu

Tak jsem si dnes byl pro PS3, ktere prislo z reklamace a jsem slusne receno NASTVANY. I presto, ze jsemj technikovi prilozil papir, kde mel detailne popsanou zavadu a i odkaz na youtube, vratili mi PS3 s tim, ze srovnali se stejnou modelovou radou a neschledali zavadu. Vsichni prodavaci, co si pousteli to video nad tim kroutili hlavou, jak je to vubec mozny. S timto servisem jsem mel problemy uz driv, kdyz takhle reagovali na stejne patrnou zavadu u myho Sony Ericssonu, musel jsem to tam poslat 3x. To samy me asi ceka i u PSka. Takze servis P4 Chodov NEDOPORUCUJI!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem úspěšně vyreklamoval hlučnou PSku a dostal jsem novou konzoli.

Má radost však netrvala dlouho. Doma jsem ji zapojil, nastavil profil a pustil Motorstorm.

Po TŘECH MINUTÁCH se vent. rozjel naplno a nepřestal, ani když jsem hru ukončil a vyndal BD z mechaniky. Ta mrcha tak byla už jen v pohotovostním režimu, nic jsem po ní nechtěl, a ona jela jako vysavač dál a dál...

Mr.Crazy - jak jsi s reklamací pořídil ty ?

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:( Mám podobný problém, dám DVD a jede tiše, jen co pustím hru tak do 10 minut začne hučet a nepřestane ani po půl hodině co běží na prázdno. :(

Edit: pokud myslíš pohotovstní režim zapnuté Remote tak to mi nedělá ventilátor jede ale tiše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jestli to mas fakt jako na fotce tak to s odvetravanim nemuze mit problem.. Nejakej jinej zdroj tepla tam predpokladam neni :D

No jinak me napadlo... ses si jistej ze je to nova konzole? Jestli to bylo v servisu na Slovensku (jako ze asi bylo), tak bych se moc nedivil kdybys ted mel tu puvodni.. je to otresnej servis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prominte ze jsem se dlouho neozval, ale resil jsem celou dobu tu PS3, tady jsou zpravy: Jak uz jsem rekl, PSko se mi vratilo z reklamace ve stejnym stavu, bylo v servisu na Chodove. Zadna zavada nebyla nalezena. Snazili jsme se s prodavacem, kteryho ta zavada taky znepokojila, najit reseni, kdyz tam volal, rekli mu, ze by se stejne PSko vratilo znova, kdybysme ho tam poslali jeste jednou, pry je to normalni chovani pristroje. Dnes jsme volali do servisu osobne, rekli nam to samy a ze je to prej normalni, ze se to stava. Ted opravdu uz nevim, co s tim dal, PSko zatim visi v prodejne...

Co byste radili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vadné větráky.. je to jasné.. prostě 100%.. ja mam tady v pokoji přes den tak 28-31°C a ps trojka jede furt normálně sice chvilkama trošku začně hučet aby regulovala teplotu ale at hraju pul hodiny nebo 3 hodiny.. ps3 mi šlape jak hodinky.. horkem to sto pro nebude ja bych řekl že spiš servisy jsou líné se tím zabývat.. možná to je tím že já mám 60GB verzi a vy 40GB...ale stejně.. řekl bych že ve všech konzolích ps3 jsou coolery stejné..

-- ještě mě napadlo jestli je to fakt tim horkem tak otevřete ledničku a postavte před ni zaplou ps3... jestli se něco změní, já vím že je to uplně magorský nápad ale tím by se zjistilo jestli je to fakt problém počasí.. nebo nemusí před lednici stačí do sklepa prostě někam kde bude ps3 v chládku.. a jestli to hučet nebude, pak už je jasné že to je problém teploty.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mr. Crazy, upřímnou soustrast, ale bojuj dál, tohle přeci nemůže být považováno za "normální chování přístroje" !!!

Já nesu tu moji vyreklamovanou znova na reklamaci zítra ( dnes mi to nevyšlo ) a taky se bojím že se tentokrát může vrátit neopravená.

Abych řekl pravdu zatím nevím co v takovém případě dělat.

Snad napsat samotnému Hiraimu....rozhodně jsem odhodlaný to tak nenechat a hnát to případně pořád výš a výš....

V jedné neautorizované opravně konzolí mi sdělili že se jednoznačně jedná o - poměrně častou - výrobní vadu procesoru. Závada tedy samozřejmě není v samotném ventilátoru - ten pouze tancuje tak jak mu nadřazený systém píská....

Jinak ten nápad s mrazákem pro nasimulování nízkých okolních teplot bych taky vůbec nezavrhoval ! - já jsem ale zvolil jednodušší způsob a konzoli jsem testoval brzy ráno kdy je venku/v pokoji relativně chladno i v těchto dnech.

Ale i tak - s nějakýma řečma o létě apod. bych cz servis Sony ( a taky jsem je už ) poslal někam. To jako je konzole určena k používání pouze v zimě ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu