Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hlučný ventilátor - závada nebo ne ?


Asashoryiu

Otázka

Nejsem asi první kdo má problém s nepříjemně hlučným ventilátorem PS3.

Vždy tak po 10-20 minutách provozu konzole se větrák roztočí na vysoké otáčky, což je velmi nepříjemné. Asi jako sledování televize při zapnutém vysavači...

Jako uživateli mi tento stav připadá zralý na reklamaci konzole.

Má někdo s reklamací ze stejného důvodu nějakou zkušenost ?

Uznává ji výrobce, příp. co se s konzolí děje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Díky za odpověď, samozřejmě tyhle varianty mne napadají taky, ALE:

- ona se nepřehřívá ! pravděpodobně právě díky této důkladné ventilaci o síle hurikánu

- špatnej ventilátor .... mám obavu že je až moc dobrej....:-(

- vadný snímač teploty - tipnul bych si že může být, ale ti lotři nikde ve specce ke konzoli neuvádějí při jakých teplotách se má spouštět. Mám strach že reklamaci neuznají, protože konzole prostě "funguje". Navíc úroveň hluku taky není nikde závazně uvedena. takže i kdyby PSka hučela jako helikoptéra, čím jim mám argumentovat !!! ?

Před chvílí jsem navíc hovořil telef. s technikem podpory na sony.cz.

Prý že je léto.....a že samozřejmě reklamovat mohu, ale nejprve doporučil chod mé hučalky srovnat s jinou konzolí za stejných podmínek. V obchodě kde jsem ji koupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem ji zkusil vysát, vyfoukat, spouštím ji a ..... po 11 minutách Warhawku opět přítel ventilátor. V místnosti je tak 25°C, PS3 na volném prostranství aby mohla dýchat.

Úroveň hluku odpovídá zhruba tomu co je možno vidět na YouTube při testu ventilátoru. A takhle to teď pojede dokud ji nevypnu.

Tohle přeci nemůže být normální !!!

Skoro mám chuť moji milou trochu přidusit polštářem, aby to bylo alespoň na oprávněnou reklamaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

stalo sa to aj jednemu z ineho fora, dal to reklamovat a normalne mu to reklamovali.. tiez to prirovnaval k vysvacu :) (heh nanakrutil by si to a nedal na youtube ? :D )

Dalsi zas na inom fore pisal ze ci si ma kupit pridavne ventilatori... a ja sa ho pytam ze naco.. ze jemu sa PS zda horuca... ja som hral minule Guitar hero 3 asi 9 hodin nonstop a PS3 som mal teplu... nie horucu, prehriatu, ale teplu .. proste normal :) (asi mam vynimocnu konzolu :D a to mi na zaciatku nesla mechanika :D )

Na tvojom mieste by som tam zavolal este raz, a keby mi povedali to, co ti povedali, tak by som sa toho mileho pana spytal ze ci by bol aj on spokojny kebyze mu jeho auto vydava zvuky, ktore vydavat nema :) Proste by som do neho pi*oval ... to je dnesna realita.. Inak nezroba nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo jo, kdyby to hučelo alespoň jen u některých her, ale ono to takhle jede FURT. Dneska vždy tak do 5-10 minut po zapnutí a klidně i jen při přehrávání DVD ( nechápu co se může uvnitř přehřívat i jen při blbém přehrávání kdy nejsou vůbec zatěžovány CPU atd...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo jo, kdyby to hučelo alespoň jen u některých her, ale ono to takhle jede FURT. Dneska vždy tak do 5-10 minut po zapnutí a klidně i jen při přehrávání DVD ( nechápu co se může uvnitř přehřívat i jen při blbém přehrávání kdy nejsou vůbec zatěžovány CPU atd...)

hucet jako vetrak, to nema.. Hod to na reklamacku, vubec se s nima neparej, proste jim rekni, ze je to rozbity a ze to huci a ze neni nic slyset a ingoruj to, ze ti budou rikat, ze to neni na reklamaci.. Pripadne to tam srovnej s jinejma PS3kama a nenech se odradit.. Vysavac v PS3 bych taky nechtel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Majko007, na toho šťasného muže kterému to uznali jako reklamaci by sis už asi nevzpoměl, že ? ...na jakém fóru to bylo....

Já se zase jinde dočetl že jiní s uvedenou reklamací neuspěli...

Jsem z toho celej špatnej, nerad bych měl PSku zbytečně měsíc z domu aby se mi pak vrátila přesně ve stavu v jakém odešla...a reklamace neuznaná.

Na druhou stranu ve stavu v jakém je teď mne na ní hrát či dělat cokoliv jiného baví pramálo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

www.ps3jka.sk

myslim ze to bolo tu. . ale to uz davnejsie. viem ze jemu to tiez robilo ale asi az po pol hodine hrania. Isiel do obchodu a povedal proste ze jednoducho toto by robit ta PS3ojka nemala a oni mmu to reklamovali ...

Jednoducho neser sa s nimi ... prid do obchodu... a povedz im ze to huci jak vysavac a to robit nema... proste len tie ich reci ignoruj a fkuse im rozpravaj svoje ze nieje normalne aby namiesto konzoli si mal vysavac. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem to huceni nahral. Zacalo cca 5 minut po tom, co jsem zapl GTA IV a pokracovalo dalsich 5 minut po jeho vypnuti. Vzduch, ktery z PS3 vychazi neni vubec teply, snad jenom, kdyz ruku dam uplne na ventilator, tak trochu tepla citit je. Nevim, co s tim, posudte sami podle videa, jestli je to normalni:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mr Crazy rozhodne to jdi reklamovat. Kdyz jeste pises ze nevychazi teplej vzduch tak mas asi vadny to cidlo teploty v PS3 nebo tak neco. Staci kdyz reknes ze se ten vetrak toci neumerne k teplote v PS3. Muzes se zminit o tom vadnym cidlu a oni ti to vezmou, neboj. (spis bych mel obavy ze Sony servisu na Slovensku :D)

majko: to piskani nejspis tvori podsviceni displeje toho zarizeni kterym jsi to natacel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale ta zenska fakt znela inteligentne - "no, vite, ono se to taky musi chladit, muzete to sem poslat, ale obavam se, ze technik to spusti a napise, ze je vse v poradku" :ziped:

//Nejvic me stve, ze mi ps3 po reklamaci muzou vratit az za mesic a to se ted na prazdniny nehodi. Kdyby to slo vymena kus za kus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zpravidla to je opraveny do 3. tejdne.. A jeste se zeptam, kde jsi to kupoval? Pokud v nejakym obchode s hrama, tak to posilaj na reklamaci, ale kdybys to mel treba z Electrowordu, meli by ti dat novej kus.

Nee posílaj to do servisu Elvia...teda alespoň v Praze a tam odtud teprve na Slovensko, kde to rozeberou a možná opravěj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu