Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy - Dissidia


Shiddo

Recommended Posts

Jak sli ty eFeFka na PSP po sobe, nehral jsem jeste ani jedno a nechci zacinat spatnym.. thx
Prosim vas ma cenu to hrat kdyz sem nevidel zadny FF? A zaroven bych se chtel zeptat jak se jmenuje tahle holka z FF http://ff.bonusweb.cz/ff10-wallpaper/101148_wallpaper_final_fantasy_x_01.jpg Me to moc nechytlo ten film zadnej, ale teda holky tam maji super.

Klidně můžete hrát tuhle hru.. je to bojovka a příběh nenavazuje na žádnou z předešlých her ;)

Moucha Rikku.. nejvíc kočka z FF 10 :love: :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 372
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě se to vcelku líbí, sice dojem že to není plnohodnotný FF příběh na x stovek hodin tu je, ale zatím bez větších výhrad. Ale asi v tom bude něco víc, až teď, když Dissidia vyšla v PALu jsem ze skříně vytáhla své staré bílé FATko :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ahojte jak udělat aby se chaos pořád neoživoval ? Popřípadě kolikrát se oživí ? Dá mě docela práce ho sundat 1 dneska se mě to povedlo ho dát i po 2 s překvapením že má ještě další život(y) :(

zkus trochu levelovat, ozivi se asi 2x, neni moc tezky ho porazit, pozdejsi mise sou mnohokrat tezsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu