Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy - Dissidia


Shiddo

Recommended Posts

:) teda ti sou bystří :D nejlepší by bylo aby tam byli oba...bohužel to není pravděpodobné ale myslím si že je to 45 na 45 (10 dávam tomu že tam budou oba :)) a taky mi pořád vrtaj hlavou 2 otázky...budou hratelny zly postavy? a bude hra něco ve stylu tekkena nebo bude i příběh ?

No, existuje potencionalni sance, ze Zack bude mit radoby receno "kostymy" - ala Zack nebo Cloud.

Jinak o hre si muzes precist tady.

http://ffpower.cz/ffd/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 372
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:) teda ti sou bystří :D nejlepší by bylo aby tam byli oba...bohužel to není pravděpodobné ale myslím si že je to 45 na 45 (10 dávam tomu že tam budou oba :)) a taky mi pořád vrtaj hlavou 2 otázky...budou hratelny zly postavy? a bude hra něco ve stylu tekkena nebo bude i příběh ?

Tekken má taky příběh :P

no šance, že tam budou oba zas tak mizivá podle mě není vzhledem k rozsahu a oblíbenosti FF7 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejnou cestou, jakou došlo ke spekulacím o přítomnosti Zacka v připravovaném titulu FF Dissidia, nyní přišla doměnka, že se zástupkyní dobré strany připadající k šestému dílu stane Terra. Níže přikládám obrázek, který vede k této doměnce.

terramaybe.jpg

:::::::::::::

PSP Dissidia Pack

Před nedávnem jsme informovali o tom, že v den vydání FF Dissidia bude vypuštěn do světa i limitovaný počet kusů PSP Dissidia bundle packu. Jeho pořízení však bude zapeklitě těžké a v zásadě o štěstí. V prvé řadě je nutné být členem Square Enix Members, což samořejmě ještě není taková překážka. Horší je však zbytek - od dneška až do konce dne 28. 9. 2008 je otevřena 'předobjednávka' tohoto packu, která ale ještě nezajistí, že se k němu objednávající skutečně dostane. Všichni ti, co se přihlásí, se dostanou do slosování, které určí šťastlivce, kteří limitovaný pack dostanou. Kolik kusů však bude k mání, to je stále otázkou. PSP Dissidia pack bude samozřejmě obsahovat nejnovější typ handheldu - model PSP 3000.

http://ffpower.cz/hotnews/index.php?page=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

http://www.famitsu.com/game/news/1219711_1124.html

PSP-3000 Dissidia: Final Fantasy custom bundle revealed

My word! Finally we get to see what the Dissidia-customized PSP-3000 unit looks like! See the back panels? Those are Cosmos and Chaos. Such a sweet couple, those two (barring the fact that they're waging war against each other, of course).

The bundle's packaging is looking quite pretty too! Below, you see the actual box which will includes the customized PSP-3000 unit and the game. The game itself is actually going to get a special edition box art in this bundle: Yoshita Amano art is love!

Officially called the 20th Anniversary Limited Dissidia: Final Fantasy PSP-3000 bundle in Japan, this baby rolls out on retail come December 18, alongside the actual standalone game release itself.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne mi prijde jako skveli napad udelat bojovku s hrdinama ze vsech dilu FF takze si tam kazdy najde sveho oblibence at uz kladneho ci svetleho hrdinu s dovednostmi ktere mel v danem dile ... a dokonce i ty souboje jak jsem videl byly dost drsny nebude to tahovka takze vse realtime a ne jenom dlouhe sekvence .... asi to budu hrat i v japonctine cekani na english verzi by byla moje smrt :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no doufam ze tam budou takovy ty bratri z FF7 jak hledaj tu matku vite? videli jste ten film nebo hrali hru ? takovy cerny jeden to umel s mecem druhej s bouchackama a treti pekne na ferofku :D ty jsou best a nebo ten hlavni zaporak v FF7 ten tam nechyby takze oblibenej je jasnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda :( tem jsem fandil nejvic :D byly best proste nejvic tvrdak napohled ale jedno slovo o matce a je to krehka divka roku a jinak kdy ta hra ma vyjit v evrope ? uz stradam ze si koupim origo pac je to prvni hra co neni na tahy a jedna se jen o bojovku (crisis core je rpg ne bojovka) takze upe best :D se tesim jaj nevydrzim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ou skoda :( to mi do ty doby psp bouchne mno to je jedno jiny tituly :D jo a jinak jste tu zminovali nejaky dalsi dily to je co rpg bojovka nebo co ? a navic vseude pisou vsechny postavy z ff tak to prd :( kdyz kouknu na screen tak vidim jen par a na ty ktery si vzpominam jak tasili megacky mece na svy protivniky jsou tam jen ty nepribehovjejsi a bude podle me dost zajimavi jak vyresi pribeh jestli nejakej bude protoze smichat vetsinu postavicek z ruznych dilu to se mi zda nesmysl but to vyresi jako u tekkena (kazdej se nejak potakl a mel nejake spor snim) a nebo jsou v nebi :D a zaporaci v pekle a vsechno de do sebe to je blbost japoncici jsou znamy diky (rpg kravinam a silnymi pribehy ) nevite o cem teda bude pribeh ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Story Mode: Pick a character and play through his/her storyline. Naturally, every character has a different story.

cozje neco jako ..... Vyber charakter a hraj jeho/jeji pribeh. Kazdy char ma svuj rozdilny pribeh

Jinak jsem si vsiml ze to asi nema/nebude mit Infrastructure co ?? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm to je celkem skoda protoze japoncici maj dobry pribehy alespon ze budou mit ty charaktery svuj pribej ale nedava mi smysl ze se treba potka nejakej zaporak z 1(prvniho dilu) a bude se sekat s kladasem ze 7 to by meli nejak vyresit pac tohe se mi zda jako blbost i kdyz je to jen bojovka ff jsem fandil ne teda tahovym rpg hram ale filmum kniham komiksum pribehum historkam a dalsi tak by bylo fine kdyz to domysli snad to zvladnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je super ze se potkaj ale de o to ze je to takovy nevyvazeny protoze jsou z jinych dilu a takze pribeh neexistuje ale kdyz nebude pribeh musi to vynahradit hratelnost :D hra zatim u me jako index ocekavani je 9/10 kdyby tam byl jiz zminovanej gang :D bratru hledajci matku bylo by to 10/10 no autori se moc nesnazej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu