Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy - Dissidia


Shiddo

Recommended Posts

Story Mode: Pick a character and play through his/her storyline. Naturally, every character has a different story.

cozje neco jako ..... Vyber charakter a hraj jeho/jeji pribeh. Kazdy char ma svuj rozdilny pribeh

Jinak jsem si vsiml ze to asi nema/nebude mit Infrastructure co ?? :(

Se mi nějak nezdá... Měl tam bejt i takovej globální příběh pro všechny najednou... Teda aspoň z trailerů... :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 372
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no nevim jinak prekladam jen to co tam bylo a mezi Multak jsem videl jen ten AD hoc .... jinak PRibeh muze byt podobny jako ze ten manik co byl v ukazkach povola prisluhovace zla a dobra a spoji vsechny svety (temer) FF a pak jeste kazdy ma svuj pribeh v tomhle a sve "emoce" jinak z toho traileru moc videt nebylo ze by ten pribeh byl pro vsechny stejny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem spravně četl na netu tak příběh má být takový:

Cosmos a Chaos bojovali po věčnost mezi sebou a jejich souboj byl vyrovnáný. Až do ted kdy Chaos získal převahu. Proto Cosmos požádala o pomoc krystaly ale ty ji odmítly pomoct. Takže ze zbytku své moci povolala 10 hrdinů. Chaos poté vyvolal 10 záporaku.

:) snad to je pravda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jestli ne, tak budou podle mě ty příběhy udělaný jako v Tekkenu. Dva tři souboje za celej mód sou z příběhu protivníci, zbytek sou souboje jentak.

Jinak sem na to celkem zvědavej. FF sem nehrál nikdy moc, jenom sem zkusil FF4 a FF12 na DS, jinak mám v úmyslu FF:CC na PSP a tohle taky určitě zkusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem spravně četl na netu tak příběh má být takový:

Cosmos a Chaos bojovali po věčnost mezi sebou a jejich souboj byl vyrovnáný. Až do ted kdy Chaos získal převahu. Proto Cosmos požádala o pomoc krystaly ale ty ji odmítly pomoct. Takže ze zbytku své moci povolala 10 hrdinů. Chaos poté vyvolal 10 záporaku.

:) snad to je pravda

Nám řeklo něco, ale vlastně nic, protože to se dalo odhadnout... xD

sysasysa: Jako v tekkenu asi těžko :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja urco JAP cekat nevydrzim pak prejdu na EN hlavne kvuli Multaku ten bude good :D

no vis co ale z pribehu budes mit kulovy a menu taky nebudes rozumet xD takze jestli ti de jen o to nejak se dostat k bojovani a pak se furt rezat tak pohoda xD ....proc nemuze ten final vyjit vsude ve stejnou dobu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis bych ocenil FFX na PSP, to by byl narez. Pro mnohe mozna i duvod k porizeni PSP...

Jn , pořiď si psp nebudeš litovat když budeš nemocnej budeš muset ležet nebo při nočních pařbách třeba přes WiFi ... Je to nice console nelituji toho že jsem si to koupil ;) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu