Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy - Dissidia


Shiddo

Recommended Posts

  • Odpovědi 372
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele nevím čím to je ale seká se mi uvodní ukázka do story modu to CG.

Nevíte čím to je? Je to divné.

Je to možné tím že mám fat?

Nebo ho mám nataktovat na vyšší?:cry:

skus si dat takt CPU 333Mhz... jestli nepomuze, tak si stahni jinou verzi... ;)

za 5 minut to budu miiit stazeny :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pařmeni. Můžu mít otázku? Jak můžu hrát ve story modu za Záporaky?

hej nevim...

Kde ste to stáhli .....

priste skus hledat: http://console-forum.net/showpost.php?p=474470&postcount=4

jinak cloud lvl9, HP 2152 BRV 198, ATK 24, LUK 14 a dalsi nevim.. hafo me tedky ty 2 hodiny rychle ubehly..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu, jak muzete rict "super hra", kdyz stejne nicemu nerozumite, vzhledem k tomu, ze je japonsky.

a druha vec - ani by mne nabivlo hrat hru, u niz bych vedel, ze si ji pozdeji koupim a nebudu si z ni moct nahrat savy.

Proto cekam, sice to bude trvat, ale nebudu spinit praci SE tim, ze si hru stahnu a za druhe si nebudu kazit zabavu tim, ze bych tomu nerozumel. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby to vubec bylo v cesku :D

Nechapu, proc by nemelo byt.

Uz je znamo u to, ze v NA to vyjde v polovine roku 2009, takze pak uz je to jedno - bud koupis americkou verzi ze zahranici a nebo u nas pozdeji EU. Ja koupil Crisis Core US verzi tady u nas v cr jeste pred tim, nez vysla v EU :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu, jak muzete rict "super hra", kdyz stejne nicemu nerozumite, vzhledem k tomu, ze je japonsky.

a druha vec - ani by mne nabivlo hrat hru, u niz bych vedel, ze si ji pozdeji koupim a nebudu si z ni moct nahrat savy.

Proto cekam, sice to bude trvat, ale nebudu spinit praci SE tim, ze si hru stahnu a za druhe si nebudu kazit zabavu tim, ze bych tomu nerozumel. 8)

ničemu ? proč myslíš ... i FF7CC se dalo v pohodě dohrát v JPN verzi. Savy ? no a. Teď stejně není na PSP co hrát tak aspoň něco.

Jinak co se týče práce SE tak docela upadá (hlavně jejich "super" next gen rpg, kterýma si pěkně pokazilo pověst)

jinak já si hru radši stáhnu, abych jí vyzkoušel a pak koupil kvalitní titul ..

jinak ENG verze se dočkáme až v půlce roku 2009 ..

DISSIDIA Final Fantasy to be released mid 2009 in North America

Square Enix, Inc.., The publisher of Square Enix interactive entertainment products in North America, announced that DISSIDIA Final Fantasy for the PSP system will be available mid-year 2009 in North America. This seems like even worse news for Europeans who will have to wait even longer to get their hands on the title.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, k diskusi: taky si budu kupovat originalku :)

jinak... za vcerejsek 7 hodin :D

Cloud lvl 36, HP 4209, CP 370/372, BRV 445, ATK 73, LUK 28, DEF 69... nekdo z Brna na Duel? :)... jinak stale expim, kupuju a vymenuju veci :love:

2Seed_Johny: mimochodem... myslis ze kdyz tedka vyjde MHP:Unite, ze lidi se savema prestanou hrat MHP: 2G? nemyslim si... hodne lidi zace hrat jap a budou hrat jap... samozrejme zde bude ta polovina, kteri musi vsechno znat a budou hrat pouze eng.... jinak samozrejme ze si zahraju ENG, ale myslim ze kdyu budu mit nejakej fakt stylovej level a SET s Cloudem, ze neprejdu na ENG... ;)

moje 1. videjko:

jinak na stedrej den nam vydaj SOUNDTRACK, tesite se? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu