Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 bliká mi červená dioda - problém


Vesly

Otázka

Ahoj, dorazil mi PS3 z USA a po zapnutí se rozsvítila zelená DIODA na vteřinu, po ní blikla oranžová a potom začala blikat červená.

Během toho dvakrát blikla oranžová dioda na MEMORY PRO slotu. PS3 nejde.

Máte někdo s tímto zkušenosti, nebo je to konec.

Má cenu to odnést do SONY ať mi to opraví..?

Díkes

ps.ještě jsem zapoměněl dodat, že brácha říká, že nabíhal normálně, ale pak nám vypínali a zapínali el. a od té doby toto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Lachtane proč než něco napíšeš, se nepodíváš do manuálu zdroj 110V - 220V, jediný rozdíl je v koncovce a to už pořešil. Hele nejistější bude jkdyž to vemeš do Sony

Tak teď čumím do toho manuálu a čumííím. Než jsem si pořídil PS3 stáhnul jsem z US stránek manuál a tam bylo rozpětí 110 - 220V Teď do toho koukám a je tam 120V co je napsaného v manuálu u tebe?

no ale US PS3 je delany na jiny napeti !!!!!!

Jo a proto si ho každej kupuje ve státech, aby ušetřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A řešení..? Když teď koupím trafo, půjde to už..? Nebo je to odpálené.

Teď jsem to zkusil opět zapojit a opět červená/zelená/oranžová/červená... doufám, že jsem ho nepokazil, že to má ochranu.. Ale pokud by tam nebyla, tak přece hned po zapojení do sítě shořel než by vypla pojistka ne..?

Modlím se... ::-)

Lachtane proč než něco napíšeš, se nepodíváš do manuálu zdroj 110V - 220V, jediný rozdíl je v koncovce a to už pořešil. Hele nejistější bude jkdyž to vemeš do Sony

V SONY mi dnes po telefonu řekli, ať to pošlu do USA, že v Evropě USA verze neopravují..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale já myslím, že tady je více uživatelů PS3 a mají ho z USA a nic takového jim to nedělá, ne???

Teď jsem totiž dostal strach, protože mám známého v Kanadě a říkal jsem mu jestli by mi to přiivezl, ale jestli s tím jsou takové problémy tak se mi do toho moc nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Domluvil jsem se v prodávajícím a měl jsem 90 dní záruku. Posílám zpět a budu měsíc tuhnout jestli dorazí peníze na účet... :-( Koupím si tady novej a budu jim ho nosit do opravy kdykoli se posere a ještě si zaplatím záruku navíc... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak záruka z UK bude použitelná i v ČR, ale pouze po dobu jednoho roku (namísto dvou standardních). Navíc při některých situacích hrozí nutnost posílat PS3 zpět do UK (výměna 1:1, vracení peněz ...). Takže se asi přeci jen vyplatí si připlatit pár tisíc a koupit si PS3 tady ...

zdroj: http://1080p.cz/viewtopic.php?f=22&t=628

Beru zpět jsem přehlédl že to není US ale UK - jako ukrajina?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak záruka z UK bude použitelná i v ČR, ale pouze po dobu jednoho roku (namísto dvou standardních). Navíc při některých situacích hrozí nutnost posílat PS3 zpět do UK (výměna 1:1, vracení peněz ...). Takže se asi přeci jen vyplatí si připlatit pár tisíc a koupit si PS3 tady ...

zdroj: http://1080p.cz/viewtopic.php?f=22&t=628

Beru zpět jsem přehlédl že to není US ale UK - jako ukrajina?:D

UK jako United Kingdom ( Britske kralovstvi) ale oni se bavi o US :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu