Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Burnout Paradise


DaveMax

Recommended Posts

Mam dost otravnej problem s Burnoutem. Stahnul sem verzi Burnout.Paradise.PAL.MULTI4.XBOX360-PHO3NiX a kdyz to spustim, tak je to cely ve francouzstine :frown: nevite, jak nastavit anglictinu? Jazyk dashboadru mam nastavenej na eng a lokaci na United Kingdom, v nastaveni Burnoutu sem vyber jazyka nikde nenasel :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dost otravnej problem s Burnoutem. Stahnul sem verzi Burnout.Paradise.PAL.MULTI4.XBOX360-PHO3NiX a kdyz to spustim, tak je to cely ve francouzstine :frown: nevite, jak nastavit anglictinu? Jazyk dashboadru mam nastavenej na eng a lokaci na United Kingdom, v nastaveni Burnoutu sem vyber jazyka nikde nenasel :cry:

Doporučoval bych iso tý hry projet programem Xdvdmullaterem (nebo tak nějak se jmenuje) aby jsi si byl jistý, že obsahuje angličtinu. Jinak snažit se prozkoumat menu jestli to jde změnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, Xdvdmullater me nenapad :( v menu sem na to koukal, ale asi bych potreboval fr slovnik, pze se v tom fakt nevyznam. Ale uz sem stah jinou verzi, English Only, tak to snad pujde. Do budoucna radsi koukat i do komentu, minimalne 10 lidi si tam stezovalo na fr:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, Xdvdmullater me nenapad :( v menu sem na to koukal, ale asi bych potreboval fr slovnik, pze se v tom fakt nevyznam. Ale uz sem stah jinou verzi, English Only, tak to snad pujde. Do budoucna radsi koukat i do komentu, minimalne 10 lidi si tam stezovalo na fr:)

Hm to naštve. Já jsem takhle stáhnul The Incredible Hulka ale NTSC, takže úplně zbytečně a tahal jsem ho znova. No nic alespoň víš, že v tom nejsi sám :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm to naštve. Já jsem takhle stáhnul The Incredible Hulka ale NTSC, takže úplně zbytečně a tahal jsem ho znova. No nic alespoň víš, že v tom nejsi sám :cheesygrin:

Asi tak:cheesygrin:ale ted sem odzkousel jinou verzi a ta uz je v krasny anglictine, takze pro ty, kdo to jeste budou stahovat, tak Burnout_Paradise_PAL_XBOX360-DAGGER;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak se mi konecne podarilo vyhrat Burnout licenci a jakoze si uedlam zalusk na Elite licenci, ale co se nestane. Vsechny zavody, ktery sem vyhral se mi znova ukazujou jako nevyhrany a "ridicaku" je napsany, ze do Elite licence zbyva 114 zavodu, je to takhle normalni? :( nechce se mi znova jezdit to, co uz sem zvlad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi konecne podarilo vyhrat Burnout licenci a jakoze si uedlam zalusk na Elite licenci, ale co se nestane. Vsechny zavody, ktery sem vyhral se mi znova ukazujou jako nevyhrany a "ridicaku" je napsany, ze do Elite licence zbyva 114 zavodu, je to takhle normalni? :( nechce se mi znova jezdit to, co uz sem zvlad...

Hehe, vždy po dokončení jedné "hodnosti" se ti všechny zrestartujou a jsou těžší ... A tak pořád do kolečka, ovšem mění se u nich trasy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu