Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nudim se


Anatolian

Recommended Posts

Poradte fakt nejakou uplne nejvic naspalou hru co vas tak bavi...bavilo me GTALCS ale uz i to me omrzelo..Pritelkyni jsem stahl Lego Indyho a tak jsem to taky zkusil ale nebavi nas to ani jednoho a ja po vecerech sam doma nemam co delat..tak prosim poradte uplne nejlepsi hru kterou znate!!Berte prosim v potaz,ze jsem nevzdelany stredoevropan,ktery nektere hry nemusi pochopit:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

některý díl z Syphon Filter...Monster Hunter Freedom (pro mnoho lidí nejlepší hra na PSP, ale ze začátku těžká na pochopení...ale až se to naučíš budeš čumet co PSP dokáže za divy)...KillZone, Loco Roco, Lego Star Wars...

najdi si nejakou hru tady http://www.console-forum.cz/forumdisplay.php?f=26 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

některý díl z Syphon Filter...Monster Hunter Freedom (pro mnoho lidí nejlepší hra na PSP, ale ze začátku těžká na pochopení...ale až se to naučíš budeš čumet co PSP dokáže za divy)...KillZone, Loco Roco, Lego Star Wars...

najdi si nejakou hru tady http://www.console-forum.cz/forumdisplay.php?f=26 ...

jj to jsem hral chvilku ale moc mi to neslo hned pri prvnim ukolu,kdy jsem mel zabit par tech behajicich pra mamutokoňů a sebrat maso a odnyst ho zpatky do toho kempu jsem se s tim patlal pekne dlouho nez jsem prisel jen na to,jak to maso z toho zvirete vykuchat a sebrat..a pak jsem byl v tom mestecku a nevedel jak dal,tak sem to zase smazal..to je ono..plno her na PSP by me bavilo,jen kdyby nebyly tak tezky pochopit je..:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba dneska sem seděl 4 hodiny s PSP v ruce a pařil jsem monster hunter fredom 2, tady na foru mi poradili jakou zbran si mam vytvorit, udělal jsem si ji, šel jsem na par questu, pak novy monstrum, uplne jsem byl do toho zažranej jak nikdy v životě, ty hodiny utekly strašně rychle, já ti radím, hraj tu skvělou hru a nebudeš litovat!

a jestli něco nebudeš vědět tak mi pisni na icq nebo sem na forum a někdo ti poradí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba dneska sem seděl 4 hodiny s PSP v ruce a pařil jsem monster hunter fredom 2, tady na foru mi poradili jakou zbran si mam vytvorit, udělal jsem si ji, šel jsem na par questu, pak novy monstrum, uplne jsem byl do toho zažranej jak nikdy v životě, ty hodiny utekly strašně rychle, já ti radím, hraj tu skvělou hru a nebudeš litovat!

a jestli něco nebudeš vědět tak mi pisni na icq nebo sem na forum a někdo ti poradí

Mno dobra tak jsi me presvedcil..Ynova si to hodim na kartu a dam tomu druhou sanci8):lol:Tak dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba dneska sem seděl 4 hodiny s PSP v ruce a pařil jsem monster hunter fredom 2, tady na foru mi poradili jakou zbran si mam vytvorit, udělal jsem si ji, šel jsem na par questu, pak novy monstrum, uplne jsem byl do toho zažranej jak nikdy v životě, ty hodiny utekly strašně rychle, já ti radím, hraj tu skvělou hru a nebudeš litovat!

a jestli něco nebudeš vědět tak mi pisni na icq nebo sem na forum a někdo ti poradí

Hele,uz jsi dohral MGS4<<Ja kdyz jsem koukal na to posledni video normalne sem se bal co se snakeem a pak jeho fotr...ani jsem nestihal samym vzrusenim a hladem po informacich prekladat:lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warriors Orochi je taky prča.......neco mezi RPG a mlátička,takze jestli mas rad samuraje,ktery rezou do stů vojaků který litaj na vsechny strany,tak to pař!:D

Neco jako Heavenly Sword??Tu cervenovlasou slecinku s dlouhejma nohama a prorozlou pusou sem si neuveritelne zamiloval:love:Oooh Nariko:oops:mno podivam se na to:)

jakej druh hry chceš?

Me to je jedno co doporucite...Zalozil jsem to proto ze jsem tak zvdeavej kdo mi co nabidne..Uvidim co me bude bavit..nemam vyhranenej vkus bavi me od vseho neco(krome her,kde se musi moc myslet-i kdyz obcas umim prekvapit sam sebe:bash::) )

nejvic ze vseho me stejne dycky bavil starej klasicke supermario:love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

final fantasy VII crisis core

lepsi hra podle me neni nejdriv to prejdi na normal a pak na hard

opravdu best hra co sem kdy hral.

jj to me hode bavilo,i kdyz jsem to nedohral:psp:to jsem se dycky tvaril jak ten smajlik,kdyz jsem tu hru zapinal a koncil treba az rano..akorat jsem mel tu japonskou verzi a nevedel nic co tam psali a nezjistil jsem co s tema "hracima automatama"s oblicejema behem boju vlevo na obrazovce..taky bych mohl oprasit..diky za typ:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to je jedno co doporucite...Zalozil jsem to proto ze jsem tak zvdeavej kdo mi co nabidne..Uvidim co me bude bavit..nemam vyhranenej vkus bavi me od vseho neco(krome her,kde se musi moc myslet-i kdyz obcas umim prekvapit sam sebe:bash::) )

FF 7,MOH1,2,GTA:VCS,SSX:OT,TDR....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu