Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak nakupovat na eBay - všechny informace a rady


ramalamadingdong

Recommended Posts

Takze co jsem se docetl nemuzu mit bez kreditni karty vlastne Paypal? Jaka tam jsou limity?! pro prijem a odesilani? Co kdyby mi nekdo posilal penize...z paypapul na paypal ale ja bych nemel kreditni embosovou atd kartu...ale treba mel ucet..jak to mam resit? ;)...zajistit si kartu?...nebo?...Dekuju :)

Taky by me to zajimalo..

Jelikoz je zde dost studentu, kteri maji ruzne studentske ucty - a tedy ani nahodou Embosovane karty.. Tak je to zde trochu k nicemu.. Spise by me zajimalo, jak si vytvorit PayPal ucet - a dobit na nej $ - kdyz nemam Embosovanou kartu? Mam klasicky Student+ ucet.. Slysel jsem, ze lze nejakym zpusobem prevest z uctu ty penize na PayPal a ze pak neni treba karta.. Jak to tedy je? Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jeste me napadlo ze by bylo dobry doplnit, ze je potreba "linknout" ebay ucet na paypal ucet, vetsina prodejcu to pozaduje (u tech aukci bejva napsano "paypal account requiered") ted uz si nepamatuju presne jak se to dela, delal jsem to podle ebay napovedy je to celkem jednoduchy v principu
jak linknout, tomu nerozumim...
Takze co jsem se docetl nemuzu mit bez kreditni karty vlastne Paypal? Jaka tam jsou limity?! pro prijem a odesilani? Co kdyby mi nekdo posilal penize...z paypapul na paypal ale ja bych nemel kreditni embosovou atd kartu...ale treba mel ucet..jak to mam resit? ;)...zajistit si kartu?...nebo?...Dekuju :)
Limity sou take jake, máš v bance. Ja mam treba limit 5000SKK. Když ti nekdo pošle s PayPal tak to jde. Když platíš tak je možnost zvolit, jestli chceš platit kartou nebo tím co máš na PayPal.
už jste někdo reklamovali???????

Já si objednal a zaplatil 2 golfový hole a za měsíc nic........a nechce mi odpovídat na mejly, když se ho ptám na číslo zásilky......přitom má asi 19000 kladných hodnocení.....blbec......

Odkud to má prijít? A je ten uživatel Power Seller? Golfové hole nejsou nejmenší, tak to muze trvat i díl. Ja si objednal batoh s Thajska (Puma) a prisel az za mesic... takže pohoda...
Taky by me to zajimalo..

Jelikoz je zde dost studentu, kteri maji ruzne studentske ucty - a tedy ani nahodou Embosovane karty.. Tak je to zde trochu k nicemu.. Spise by me zajimalo, jak si vytvorit PayPal ucet - a dobit na nej $ - kdyz nemam Embosovanou kartu? Mam klasicky Student+ ucet.. Slysel jsem, ze lze nejakym zpusobem prevest z uctu ty penize na PayPal a ze pak neni treba karta.. Jak to tedy je? Diky!

Embosovaná karta není treba. Myslim ze v ČSOB delaji ucty pro studenty a jde platit pres PayPal. Ja mam neembosovanou Visu Electron a jde to. Peníze na PayPal z učtu ješte (?) nejdou taky sem si myslel, že to jde. To je ta kolonka Add Funds, no ale co se stane když na to kliknu...

f_Addfundsm_903588b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si udělal tímto návrhem konkurenci serveru zive.cz , ktery dnes vydal: "Návod: jak nakupovat na eBay a platit přes PayPal" . Ani jeden návod jsem nečetla, ale ten tvůj je určitě lepší, byl vydán dříve a oni jen opisovali :D
to je takovej navod, jak se registrovat... to je pro tupce :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se všude registroval a jdu se ptát :) .

Ten účet sem si dělal kvůli tomuhle http://www.agrecords.co.uk/shop/ .. S ebay to nemá nic společnýho ,ale platí se tam přes PayPal.

No takže.

1)Tohle mě můžou taky nechat na celnici ?

2)Celnice je na hranicích nebo kde ? :D Pač k hranicím se mi nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to objednal ,ale posranej PayPal mě napsal že to dorazí na adresu

Tomas Kozina

Moranska 5

Velke Mezirici

59401

United Kingdom..

Na objednávce u prodejce je Czech Republic tak co to zase do řiti znamená ? :lol:

EDIT: už mě přišly detaily o objednávce od prodejce a pošlou to do CZ :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Omlouvám se, ale nemám v plánu to číst, co jste všechno napsali O:)

Dnes mi přišly hodinky Nixon Rotolog, cena 200 USD, na balíku 19.99 (pošta) a odchyceno v Praze :D ... Tím jen chci ukázat, že kdybych tam měl skutečnou cenu, tak už platím o 500,- víc, díky šikovného prodejce tak neplatím nic :)

dscf3488eb9.th.jpg

No a ten čtvereček značí USPS Priority Mail - 6-10 dnů pracovních... Přišly za 9 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si koupit pres ebay PS2 jake muze byt asi nejvesti CLO?

Clo se vypočítává z celního sazebníku, který v případě zájmu nalezneš na stránkách Celní správy České republiky (viz http://www.cs.mfcr.cz/cmsgrc/)

Ovšem pozor:

1) Zboží je od cla osvobozeno do hodnoty 150 eur v rámci EU a do 175 eur mimo EU. Je ale nutné brát v potaz, že na většinu elektroniky bývá sazebník tolerantní (rozuměj nulový) (od ledna 2008 ).

2) Pokud by vypočítané clo bylo menší než 10 eur, nepožaduje se.

To je ovšem pouze clo. Daň, pokud zásilka nebude označena jako dárek, platit zřejmě budeš (pokud se nemýlím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom bych chtěl varovat před prodejci, kteří posílají neposílají přes USPS ale využívají služeb FedEx......když zásilka dorazí do ČR, idiot z FedExu Vás hned vyrozumí, že jim máte poslat plnou moc a oni za poplatek 357 Kč źa Vás vyřídí clo......takže mají enormní zájem na tom bejt aktivní a hned to pošlou do celního skladu s cenou a výpočtem cla......

Na různých forech před FedExem varovali a já se bohužel dozvěděl o tom , že moje zboží jde přes jejich společnost pozdě.....a stálo mě to 1200 Kč..

Takže FEDEX nebrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu