Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp brick - dík za radu


Martenros

Otázka

Zdravím, předem se omlouvám vím, že tohle je tady rešeno asi mockrát, ale jsem taková lama, že se tady v tom nemůžu zorientovat. Problém mám tento, asi před rokem jsem si koupil PSP s firmware 1.5 nebo 1.51 ted si nejsem jisty, vesele jsem si stahoval hry az jednoho dne jsem stahl nejakou sracku a ta mi zabrickovala PSP (teda myslim ze zabrickovala). PSPecko proste nejde spustit ani se mi nic neobjevi na obrazovce...Tak jsem ho soupnul do supliku a zil s tim ze me oprava bude stat 3000kc, ted vsak ctu, ze by to melo jit i jinak http://playstation-portable.blog.cz/0707/brick-psp, stahl jsem program a dal vubec nevim co mam delat protoze kdyz PSP pripojim k pc nic se nedeje, dole v diskuzi pisou neco o RECOVERY, ale abych pravdu rekl vubec nevim oc de:( Proto prosim jde to jeste nejak rozslapat? Dik za odpovede jeste jednou se omlouvam jestli to tady je tisickrat ja uz nad tim sedim den a vubec nevim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ok, vydelal jsem umd disk, memory stick, baterku. Pripojil jsem to na nabijecku pustil: Rozsviti se zelene tlacitko na obrazovce se nic nezobrazi...to zeleny tlacitko tak po 15 vterinach zhasne!tot vse

ok...vsechno dej zpatky a pri zapinani drz R melo by se ti zobrazit recovery menu pokud jo zkus dat Exit jestli to pak pojede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Provedl jsem...Doufam ze myslis R jako to tlacitko nahore vpravo! Drzim tlacitko pustim PSP, ale nic se nedeje zadna zmena:(zase to po 15s zhasne

ok tady si najdi http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=cs&om=1&msa=0&msid=117660133732379930077.000441b9b88179b530aa2&ll=50.000678,15.809326&spn=2.859934,7.470703&z=7

unbrickera a ten te z bricku dostane a hodi ti tam CFW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu