Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

1080p


manousp

Otázka

Chtel bych se zeptat, zda-li je rozdil mezi 1080p a 1080i rozeznatelny ???

Xbox bych pripojoval do LCD Full HD tv s uhloprickou 107cm ..... od tv bych sedel tak cca 3 metry .... proto bych chtel Xko s HDMI a podporou 1080p .... ale s tim HDMI se ted tezko shani, takze fakt newim.

Proto bych se chtel zeptat nekoho, kdo to doma mel moznost odzkosel ( nejlepe na full hd tv ) .... a jestli je mezi "i" a "p" az tak velky rozdil.

PS: a nemusite mi tu popisovat, co je to 1080p a co 1080i ... nejsem blbej ...jesne ze 1080p je lepsi .... ale rad bych, jaky na to mate nazor vy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Zdravim vsechny zdejsi,

jsem z tech cisel a nazoru trosku zmateny, ale mam 2 dotazy:

1.koupil jsem si LCD Samsung " http://www.alza.cz/32-palcova-lcd-tv-samsung-le32a455-bila-white-d92216.htm " a jelikoz vlastnim xbox360 bez HDMI zakoupil jsem si ihned komponenti AV kablik s optikou.

Obraz je nad me ocekavani skvely!!!Opravdu skvely a nemam jedinou vytku, ale ted chci vedet jak nastavit "console settings/screen/" kdyz prepnu cokoliv v nabidce napr. 720, 1080p atd., potvrdim, ale stejne mi xbox hlasi "current setings 480" --- jak tedy tomu mam rozumet, respektive, ktere nastaveni je pro mne a mou tv nejlepsi?

2.Pri hrani her(zatim u vsech asi 5 pustenych) mi cca 1xza 8-10min problikne na tv cerny obraz na cca 1-1,5 vteriny.Je to vec nastaveni?Nebo je to normalni?

Mnohokrat dekuji za jakekoliv priblizeni mych dotazu...

Caute.

petersweter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja mam sve xko bez hdmi zapojene pres HD AV kabel na tehle FullHD TV (http://www.pixmania.cz/cz/cz/975276/art/philips/televizor-lcd-42pfl7603h.html) a jako zda se mi ze kdyz to zapnu na 1080p take je tam trochu rozdil oproti 1080i a to jak ve velikosti textur tak i kvality barvy. Nejsem odbornik a ani zadny TV maniak , ale jako zadna cerna obrazovka nebo nejake problikavani cerne obrazovky ve hrach nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jasne, vzdyt to ani jinak zapojit nejde ne?!Normalne zvolim nejake to rozliseni a dam potvrdit, obraz preblikne jakoze se nahralo nove nastaveni, ale pak to pise to co jsem uvadel.Jeste na to dnes poradne mrknu, ale je to tak...

Jenze obraz je super, tak tomu nerozumim...

kdyz tak muzete i na icq 233 327 702

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No jasne, vzdyt to ani jinak zapojit nejde ne?!Normalne zvolim nejake to rozliseni a dam potvrdit, obraz preblikne jakoze se nahralo nove nastaveni, ale pak to pise to co jsem uvadel.Jeste na to dnes poradne mrknu, ale je to tak...

Jenze obraz je super, tak tomu nerozumim...

kdyz tak muzete i na icq 233 327 702

diky

Mam stejnou telku jako ty akorat v černym a kdyz sem mel xko tak pres kompunent mi to krasne fachalo na 1080i i 720p..........Mas to ubec prepnuty na HDTV???:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu