Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.02OE-A (Open Edition)


Dutch

Recommended Posts

Jak je to teda s tema savama? Je jich hodne nekombatilnich?

To ti asi nikdo přesně nepoví (alespoň zatím). Některé jdou, některé prý ne. Ale pořád můžeš zkusit k tomuto cf i Devhook a emulovat si to na ty save (pokdu jsi to, tak dělal předtím :))..

Mam rozehrano asi 15 her na SE-C tak by bylo pro me prekne blby kdyby ty savy nefajcili. Jinak zejtra asi prestoupima na 3.02 OE-A :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak je to teda s tema savama? Je jich hodne nekombatilnich?

To ti asi nikdo přesně nepoví (alespoň zatím). Některé jdou, některé prý ne. Ale pořád můžeš zkusit k tomuto cf i Devhook a emulovat si to na ty save (pokdu jsi to, tak dělal předtím :))..

Mam rozehrano asi 15 her na SE-C tak by bylo pro me prekne blby kdyby ty savy nefajcili. Jinak zejtra asi prestoupima na 3.02 OE-A :D

Já mám také rozehraných několik her, ale hraji je postupně (což nejde moc dohromady, že? :)), a s Wipeout Pure, Dungeon Siege: Throne of Aghony a ještě něčím (už nevím čím) jsem neměl problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po update na Firmware 3.02 Open Edition (Revision B) mi nejede GTA.

V 2.71 SE-C to jelo normálně. Je nějaké řešení jak to rozchodit?

Je někde seznam games, které jedou či nejedou pod Firmware 3.02 Open Edition (Revision B)?

Píše ti to nějakou chybu? Nebo co to vůbec udělá, když to spouštíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jine diskuzi jsem se docetl, ze nefunguje No UMD. Takze pry je nutno tuto volbu v recovery menu disablovat a pouzit nejaky UMD disk. Tohle se v 2.71SE delat nemuselo :(

V 2.71 SE-C jsi musel používat na novější hry Devhook a tím pádem jsi potřeboval i "nějaký" UMD Disc, aby jsi je mohl hrát :)

Jinak an GTA jak už jsem psal v jiném topicu stačí:

1) Vypnout PSP

2) Zapnout PSP a držet tlačítko R (vpravo nahoře) - to vás dostane do Recovery Menu

3) V Recovery Menu najet do Configuration -> use NO-UMD (přepnout na Disable)

4) Back

5) Exit

6) Vložte do mechaniky "nějaký" UMD Disc

7) "Smažte" GTA :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kam uložit hry, dávám je do ISO ale nefungujou, vůbec se neukážou v PSP, co s tím??????

Ještě bych ti doporučil Upgrade na 3.02 OE-B (zabere ti to jen pár vteřin).

Jinak k tvému problému.

Složku ISO máš kde? Jaké soubory tam dáváš, nejsou ve ložkách, že?

(V PSP je najdeš v Game -> Memory Stick)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kam uložit hry, dávám je do ISO ale nefungujou, vůbec se neukážou v PSP, co s tím??????

Ještě bych ti doporučil Upgrade na 3.02 OE-B (zabere ti to jen pár vteřin).

Jinak k tvému problému.

Složku ISO máš kde? Jaké soubory tam dáváš, nejsou ve ložkách, že?

(V PSP je najdeš v Game -> Memory Stick)

ISO mám v rootu a hry dávám v isu a csu, v čem je lepší 3.02 OE-B???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kam uložit hry, dávám je do ISO ale nefungujou, vůbec se neukážou v PSP, co s tím??????

Ještě bych ti doporučil Upgrade na 3.02 OE-B (zabere ti to jen pár vteřin).

Jinak k tvému problému.

Složku ISO máš kde? Jaké soubory tam dáváš, nejsou ve ložkách, že?

(V PSP je najdeš v Game -> Memory Stick)

ISO mám v rootu a hry dávám v isu a csu, v čem je lepší 3.02 OE-B???

OE-B - možnost PSX her

Ty hry se ti nezobrazí v PSP v GAMES -> Memory Stick ???

Udělej pls screen tvého Rootu plus screen složky ISO a pošli mi PMko, asi to bdue nejrychlejší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, souhlas s BadBoy, udělej screen. Tohle je vážně už haluz. Nakonec stejně zjistíme, že to bude nějaká blbost :D .

Vždycky to bývá nějaká haluz .D

Tady máš screens jak by to přibližně mělo vypadat. Nevšímej si slžoky seplugins nebo tak nějak. Hlavní je Root (černě jsem to tam napsal - není to moc výrazné :)) a na něm složky ISO, MP_ROOT, PSP. Poté jsem "típnul" i složku ISO ;)

www.vweb.ic.cz/Root.jpg
[url]www.vweb.ic.cz/SlISO.jpg[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je jich nekompatibilnich stejne jako v devhook 0.51...Takze hry u kterych ti nepujdou savy budes muset zapinat tusim hybrid DH 2.8 pak to nejak pry jde, nevim to presneji nezkousel jsem.
U některých nových her nefungují SAVY ani po emulaci přes DevHook! To je docela hnus.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, souhlas s BadBoy, udělej screen. Tohle je vážně už haluz. Nakonec stejně zjistíme, že to bude nějaká blbost :D .

Vždycky to bývá nějaká haluz .D

Tady máš screens jak by to přibližně mělo vypadat. Nevšímej si slžoky seplugins nebo tak nějak. Hlavní je Root (černě jsem to tam napsal - není to moc výrazné :)) a na něm složky ISO, MP_ROOT, PSP. Poté jsem "típnul" i složku ISO ;)

www.vweb.ic.cz/Root.jpg
[url]www.vweb.ic.cz/SlISO.jpg[/url]

Hele tak to byla haluz, ISO jsem měl ve složce PSP- no já jsem ale krypl. Ale už mi to fachá díky moc. Ještě dotaz kam s PSX hrama???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, souhlas s BadBoy, udělej screen. Tohle je vážně už haluz. Nakonec stejně zjistíme, že to bude nějaká blbost :D .

Vždycky to bývá nějaká haluz .D

Tady máš screens jak by to přibližně mělo vypadat. Nevšímej si slžoky seplugins nebo tak nějak. Hlavní je Root (černě jsem to tam napsal - není to moc výrazné :)) a na něm složky ISO, MP_ROOT, PSP. Poté jsem "típnul" i složku ISO ;)

www.vweb.ic.cz/Root.jpg
[url]www.vweb.ic.cz/SlISO.jpg[/url]

Hele tak to byla haluz, ISO jsem měl ve složce PSP- no já jsem ale krypl. Ale už mi to fachá díky moc. Ještě dotaz kam s PSX hrama???

PSX hry podle toho jestli jsou překonvertované z PSX do PSP (někým jiným než Sony, tj. ne origin kovnerty, např. od lidí tady z fóra :)) Tak rovnou do složky "X:\PSP\GAMES\Název Hry\"

Konvertované od Sony (origin z PS3 Store) do "X:\PSP\GAMES\Specifický Název Složky pro každou hru - vypadá nějak takto SLUS1234 (jen příklad!)"

Chyby pls někdo opravte :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu