Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Monitor+PS3


Revan_

Otázka

Možná trošku naštvu mody..vím, že se tady někde už něco podobného řešilo, ale je tady tolik topiců s podobnou problematikou, že bych stejně nevěděl kam to postnout..Jde o to, že pořád hraju na CRT televizi a rád bych měl z PS her větší požitek, než ten, že kvůli tak nízkemu rozlišní na staré televizi téměř nepřečtu zadání mise/ pořadí v závodní hře. Dlouhou dobu sem uvažoval nad tím, jakou že si koupím LCD televizi. Nedávno sem se ale někde dočetl, že k PS3 postačí daleko lacinější varianta a to LCD monitor, který bych mimochodem taky potřeboval. Proto se chci zeptat, zda-li je rozdíl v kvalitě zobrazení na LCD televizi a LCD monitoru tak veliký, že se mi spíš vyplatí koupit si nějakou dražší LCD televizi. A pokud není tak veliky..jaký monitor by ste mi doporučili. Za LCD monitor jsem ochotný dát do 10 tisíc korun. A zároven bych ho používal i jako televizi. Mám malý pokoj, takže maximálně do uhlopříčky 26" předem děkuji a omlouvám se moderátorům za zbytečné mrhání místem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

:bash::bash:hoj mam problem mam monitor BENQ FP91GX a zapojil sem do neho playstation3 pres redukci dvi-hdmi hd kabelem sem to pak propojil a kdyz sem to zpustil tak se mi automaticky zapnul monitor pri zapnuti ps3 ale furt cerna obrazovka nevite co stim a nebo jak mam zjistit jestli muj monitor hdcp podporuje ?? a jestli nepotrebuju k tomu nejaky program ??

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím nevíte jestli monitor Neovo F-419 podporuje DHCP, mohl by mi to někdo prosím zjistit, budu mu velice dvěčný, protože se mi neche utrácet za kabel

DVI - HDMI, když nebude fungovat, Ještě jednou díky

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu