Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.02OE-A


Dutch

Recommended Posts

info a diskuze:

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=6652&start=0

:!: Tento firmware se instaluje jedině z firmwaru 1.5 nebo 2.71SE-X :!:

:!: Baterie musi byt nabita minimalne na 75% :!:

:arrow: 1.Připojte PSP k PC (USB kabelem)

:arrow: 2.Stáhněte tento soubor (RAR)

http://www.rarhost.com/download-xckrws.html

Pokud tento link nepujde pouzijte tento:

http://rapidshare.com/files/8535871/3_1_.02OE-A__easy_install_.rar

:arrow: 3.Otevřete archiv 3[1].02OE-A (easy install).rar , najdete zde slozku 3.02OE-A (easy install) a v ní naleznete složky 302oeflasher% a 302oeflasher. Překopírujte je do

A) pokud mate firmware 1.50 - x:/PSP/GAME

B) pokud mate firmware 2.71SE-X - x:/PSP/GAME150

:idea: :!: Pokud mate 2.71SE-X a formatovali jste kartu, nezapomente ve slozce PSP vytvorit ke slozce GAME150 slozku GAME a GAME271

1.JPG

2.JPG

:arrow: 5.Vypojte USB, a v PSP najeďte do GAME/MemoryStick™ a pusťte 3.02 OE-A Firmware Install

3.JPG

Pokud se program nespusti a PSP se resetuje, tak to znamena, ze nemate PSP nabite alespon na 75%

:arrow: 6. Zde se pise neco o tom, ze autor za pripadne poskozeni nenese zadnou vinu za brickle psp... Jestli souhlasite stisknete X pokud nesouhlasite a chcete si radsi nechat 1.5 stisknete R (R= prave horni tlacitko)

Jakmile stisknete X zacnou se soubory nahravat a kopirovat do flash pameti, az to napise Done. Restart PSP manually, tak PSP uplne vypnete a nastartujte.

(pravdepodobne vam potom vyskoci modra obrazovka, zmacknete kolecko a nastavte si jazyk,datum cas apod.)

4.JPG

5.JPG

:arrow: 7.Nyni máte Custom firmware 3.02OE-A - shlednete settings/system settings/system information

6.JPG

Recovery Menu

Toto slouzi k obnove, nastaveni či nahrani jakehokoli jineho fw do PSP, tzn. pokud by jste chteli zpet fw 1.5.

Spustite ho, kdyz hned po startu budete drzet prave horni tlacitko ( R ).

21.JPG

:arrow: 1. Kdyz se vam stane, ze firmware nejakym zpusobem selze nebo se psp vubec nespusti, spustte recovery menu (drzeni R pri startu) a klinknete na Toggle USB

20.JPG

:arrow: 2. Otevrete archiv (ten co jste pouzili na zacatku navodu), najdete slozku flasher for recovery. V teto slozce je slozka RECOVERY

15.JPG

:arrow: 3. Slozku recovery nakopirujte do x:/PSP/GAME

16.JPG

:arrow: 4. Stahnete si firmware ve forme EBOOT.PBP (pokud chcete zpet downgradovat stahnete fw 1.5)

http://dl.qj.net/PSP-Gaming-Consoles-Firmwares/catid/163

:arrow: 5. Tento EBOOT.PBP prejmenujte na UPDATE.PBP

17.JPG

:arrow: 6. UPDATE.PBP nakopirujte do slozky x:/PSP/GAME/RECOVERY/

18.JPG

:arrow: 7. Vypojte USB a dejte Run program at /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP

19.JPG

:arrow: 8. Az bude vse hotovo psp na vyzvu restartujte a mate opravene, downgradovane psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kdyz si to PSP bricknu, tak jednoduse pri startu zmacknu R, nakopiruju recovery a PSP 1.5 zije zas?
zalezi kdy se kopiruje do PSP recovery menu...myslim, ze kdyz se ti to sekne nekde na zacatku prehravani tak je END, ale pravdepodobnost je asi 1:1 000 000 , btw jestli mas SE-C, tak uz jsi toto riziko podstoupil, je to to same, bricknu se bat nemusite
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim proc, ale trosku se toho bojim, jsem na tyhle veci antitalent a mit brick jen kvuli mp3 vizualice mi za to nestoji........mam svoji 1.5 a zatim jsem spustil vse co vyslo a s nicim jsem nemel problem.....ach jo, vim, ze me to stejne jednou ceka, ale proste si cekam na nejakej super fw :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz si to PSP bricknu, tak jednoduse pri startu zmacknu R, nakopiruju recovery a PSP 1.5 zije zas?

nie, myslim ze pri update sa uplne zmaze flash0

to se deje jako prvni, pak se teprv loaduji a zapisuji 1.50 a pak to same 3.02, zalezi kdy by se zapsal ten soubor ve kterem je ulozeno recovery, kdyby se treba PSP seklo pri zapisovani 3.02, tak uz by to melo byt OK, protoze ten soubor kde je to ulozene se nacita jako druhy po jadru. Tohle by urcite vedel kwsg :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se deje jako prvni, pak se teprv loaduji a zapisuji 1.50 a pak to same 3.02, zalezi kdy by se zapsal ten soubor ve kterem je ulozeno recovery, kdyby se treba PSP seklo pri zapisovani 3.02, tak uz by to melo byt OK, protoze ten soubor kde je to ulozene se nacita jako druhy po jadru. Tohle by urcite vedel kwsg :)

( to je ale složitej nick co :lol: )

ale jo je to tak, napřed načita to jadro 1.50 a pak hned flash0:/vsh/module/vshmain.prx což je za normalních podmínek už spoušťák XMB menu, ale v custom FW se načtou potřebny upravy (jako PRX moduly navíc [prx se dají načítat ještě jinak]) a zaroveň to checkuje jestly je stisknuto R ... pak až se spusti XMB menu (je to pravě originalni vshmain.prx přejmenovanej na jiný meno)

což je zase otazka jak to tam maj oni, ale teoreticky po nainstalovani 1.50 jadra a začatek 3.02 by už mělo jít recovery.

ano je overeny

Co se tyce super firmwaru, tak rozdil o proti 1.5 je docela velky, uz jen v podpore formatu a daleko lepsim pristupu napr na ISO hry, vubec celkove funkce...

no ale 1.50 má pořád výhodu v možnosti editování menu (což skoro nikdo nezvladne)

a teoreticky by taky 1.50 mělo být rychlejší protože tam neběží žádnej PRX navíc, kdežto ve 3.02 OE (2.71 SE) tam je jich určitě pár navíc neoficiálních

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim proc, ale trosku se toho bojim, jsem na tyhle veci antitalent a mit brick jen kvuli mp3 vizualice mi za to nestoji........mam svoji 1.5 a zatim jsem spustil vse co vyslo a s nicim jsem nemel problem.....ach jo, vim, ze me to stejne jednou ceka, ale proste si cekam na nejakej super fw :cry:

Přesně tohle jsem si říkal před downgradem z 2.50 na 1.50 - taky jsem hroznej srab. Ale postupem času zjišťuju, že se není téměř čeho bát - čím víc toho zkusím, tím míň se bojím. Hlavně jsem hroznej šťoura a lákají mě nový věci (ale ne zas každá blbost, jen to, co mě zaujme). Jestli Ti 1.50-ka vyhovuje a neprahneš po novějších věcech nebo pohodlnýmu spouštění ISO her, klidně zůstaň dokud to půjde :wink: . Já si to tam právě teď hodil, protože jak už jsem psal - jsem šťoura a navíc línej :D .

Ad návod: dobrá práce jako vždycky :wink: . Jen bych poupravil - PSP se samo nerestartuje, teda alespoň mě ne (i v readme se píše "restart PSP manually"). Jinak poprvé jsem si udělal (teda oeupmaker od DaXe :D ) svůj DXAR, chtěl jsem to vyzkoušet. A pro ostatní - ten od Dutche je úplně stejnej, není se čeho bát :wink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad návod: dobrá práce jako vždycky :wink: . Jen bych poupravil - PSP se samo nerestartuje, teda alespoň mě ne (i v readme se píše "restart PSP manually"). Jinak poprvé jsem si udělal (teda oeupmaker od DaXe :D ) svůj DXAR, chtěl jsem to vyzkoušet. A pro ostatní - ten od Dutche je úplně stejnej, není se čeho bát :wink: .

ono ja to kopiroval z predesleho navodu :) proto je tam automaticky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu