Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.02OE-A


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevim proc, ale trosku se toho bojim, jsem na tyhle veci antitalent a mit brick jen kvuli mp3 vizualice mi za to nestoji........mam svoji 1.5 a zatim jsem spustil vse co vyslo a s nicim jsem nemel problem.....ach jo, vim, ze me to stejne jednou ceka, ale proste si cekam na nejakej super fw :cry:

Přesně tohle jsem si říkal před downgradem z 2.50 na 1.50 - taky jsem hroznej srab. Ale postupem času zjišťuju, že se není téměř čeho bát - čím víc toho zkusím, tím míň se bojím. Hlavně jsem hroznej šťoura a lákají mě nový věci (ale ne zas každá blbost, jen to, co mě zaujme). Jestli Ti 1.50-ka vyhovuje a neprahneš po novějších věcech nebo pohodlnýmu spouštění ISO her, klidně zůstaň dokud to půjde :wink: . Já si to tam právě teď hodil, protože jak už jsem psal - jsem šťoura a navíc línej :D .

Ad návod: dobrá práce jako vždycky :wink: . Jen bych poupravil - PSP se samo nerestartuje, teda alespoň mě ne (i v readme se píše "restart PSP manually"). Jinak poprvé jsem si udělal (teda oeupmaker od DaXe :D ) svůj DXAR, chtěl jsem to vyzkoušet. A pro ostatní - ten od Dutche je úplně stejnej, není se čeho bát :wink: .

Takze diky DUTCHOVI jsem uspesne UP a jsem na 3.02 OE-A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může mi teda někdo potvrdit ty savy??celkem mě to láká, ale aby to nedopadlo jako s tim DH, kde sem musel stejně použít starší verzi, aby si načet svoje savy :wink:

No rekl bych, ze to je asi stejny. Protoze stejne pouzivam DH protoze mi to nenacte load game z normalni 1.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že už se an to odpovídalo v jiných topicích (šlo o jiný fw), ale když nainstaluju tento fw (podle návodu :)) do psp, které soubory mohu poté z MS smazat? Můžu udělat normálně formát ms? A když mám v PSP fw 2.71 SE-C, můžu předtím než budu dělat upgrade na 3.02 OE-A naformátovat MS (já jen jestli nepotřebuje PSP, když je spuštěné načítat nějaké soubory ze složek k fw 2.71 SE-C, aby to fungovalo)?

Díky moc :)

EDIT: Nerozumím tomu. Dvakrát jsem už zkoušel upgrade na tento fw a to jak z 2.71 SE-C, tak z 1.5 a pokaždé mi po zapnutí PSP (už po Upgrade) naskočí jen černá obrazovka a PSP se po chvíli vypne. Poradil by někdo co s tím pls? Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může mi teda někdo potvrdit ty savy??celkem mě to láká, ale aby to nedopadlo jako s tim DH, kde sem musel stejně použít starší verzi, aby si načet svoje savy :wink:

No rekl bych, ze to je asi stejny. Protoze stejne pouzivam DH protoze mi to nenacte load game z normalni 1.5

promiň, ale tohle sem trochu nepobral....

je to stejný .... to jako, že jsou stejný savy a všechno pojede, tak jak má

anebo

je to stejný ... že je to stejný jako v tom DH 0.51(v kterym savy nešli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může mi teda někdo potvrdit ty savy??celkem mě to láká, ale aby to nedopadlo jako s tim DH, kde sem musel stejně použít starší verzi, aby si načet svoje savy :wink:

No rekl bych, ze to je asi stejny. Protoze stejne pouzivam DH protoze mi to nenacte load game z normalni 1.5

promiň, ale tohle sem trochu nepobral....

je to stejný .... to jako, že jsou stejný savy a všechno pojede, tak jak má

anebo

je to stejný ... že je to stejný jako v tom DH 0.51(v kterym savy nešli)

K těm save jsem se ptal také. Podívej se do topicu o 3.02 OE-A co byl založený snad jako první...

EDIT: Tak už se mi PSP s tímto fw konečně rozjelo :). Ještě ozkoušet ISA a bude to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může mi teda někdo potvrdit ty savy??celkem mě to láká, ale aby to nedopadlo jako s tim DH, kde sem musel stejně použít starší verzi, aby si načet svoje savy :wink:

No rekl bych, ze to je asi stejny. Protoze stejne pouzivam DH protoze mi to nenacte load game z normalni 1.5

promiň, ale tohle sem trochu nepobral....

je to stejný .... to jako, že jsou stejný savy a všechno pojede, tak jak má

anebo

je to stejný ... že je to stejný jako v tom DH 0.51(v kterym savy nešli)

Nevim jak save, ale nejde mi treba pres ten 3.02 OE - A load treba na PES6 a musim to spustit pres devhook.

K těm save jsem se ptal také. Podívej se do topicu o 3.02 OE-A co byl založený snad jako první...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že už se an to odpovídalo v jiných topicích (šlo o jiný fw), ale když nainstaluju tento fw (podle návodu :)) do psp, které soubory mohu poté z MS smazat? Můžu udělat normálně formát ms? A když mám v PSP fw 2.71 SE-C, můžu předtím než budu dělat upgrade na 3.02 OE-A naformátovat MS (já jen jestli nepotřebuje PSP, když je spuštěné načítat nějaké soubory ze složek k fw 2.71 SE-C, aby to fungovalo)?

Díky moc :)

EDIT: Nerozumím tomu. Dvakrát jsem už zkoušel upgrade na tento fw a to jak z 2.71 SE-C, tak z 1.5 a pokaždé mi po zapnutí PSP (už po Upgrade) naskočí jen černá obrazovka a PSP se po chvíli vypne. Poradil by někdo co s tím pls? Díky :)

kartu muzes naformatovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Nerozumím tomu. Dvakrát jsem už zkoušel upgrade na tento fw a to jak z 2.71 SE-C, tak z 1.5 a pokaždé mi po zapnutí PSP (už po Upgrade) naskočí jen černá obrazovka a PSP se po chvíli vypne. Poradil by někdo co s tím pls? Díky :)

Kdyžtak napiš odkud jsi ten update stahoval a co jsi dělal, zatím jseš asi první, komu to nejde. Recovery předpokládám funguje, když už máš dva pokusy za sebou :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Nerozumím tomu. Dvakrát jsem už zkoušel upgrade na tento fw a to jak z 2.71 SE-C, tak z 1.5 a pokaždé mi po zapnutí PSP (už po Upgrade) naskočí jen černá obrazovka a PSP se po chvíli vypne. Poradil by někdo co s tím pls? Díky :)

Kdyžtak napiš odkud jsi ten update stahoval a co jsi dělal, zatím jseš asi první, komu to nejde. Recovery předpokládám funguje, když už máš dva pokusy za sebou :) .

Stahoval jsem to z toho prvního Dutchova linku.

Postupoval podle návodu (ani to jinak nejde, protože je, tak krátký, že zplést to je skoro nemožné).

Recovery funguje bez problémů - 2* než se to rozjelo .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu