Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.02OE-A


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak bohuzel jako dh 0.51 ve kterem savy nesly :(

škoda :( tak na to zatim kálim....počkám - třeba někdo vydá nějákej prográmek, kterej starý save převede :cry:

A u jakých her by jsi vlastně potřeboval vědět tu kompatibilitu save (a z jakého fw)?

Nevíte jestli jde změnit barva písma - na netu jsem našel pěkná pozadí, ale nevychází mi to s barvou písma (bílá)?

Thx..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahoval jsem to z toho prvního Dutchova linku.

Postupoval podle návodu (ani to jinak nejde, protože je, tak krátký, že zplést to je skoro nemožné).

Recovery funguje bez problémů - 2* než se to rozjelo .)

Uff, tak to fakt nevim. A dojelo to celý? Až se Ti na PSP napsalo Restart manually?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahoval jsem to z toho prvního Dutchova linku.

Postupoval podle návodu (ani to jinak nejde, protože je, tak krátký, že zplést to je skoro nemožné).

Recovery funguje bez problémů - 2* než se to rozjelo .)

Uff, tak to fakt nevim. A dojelo to celý? Až se Ti na PSP napsalo Restart manually?

Jj čekal sem do konce, poté ještě chvilku (bylo tam něco jako "Done. Restart Manually" nebo tak nějak :)), restartnul sem to a nic. To se mi stalo dvakrát. No poté jsem projel ještě konfig (pokaždé jsem to projel) a na konec se to rozjelo a už tam mám zpět DS: ToA - i se starými save, a Worms :)

Alespoň vím, že Recovery funguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může mi teda někdo potvrdit ty savy??celkem mě to láká, ale aby to nedopadlo jako s tim DH, kde sem musel stejně použít starší verzi, aby si načet svoje savy :wink:

No rekl bych, ze to je asi stejny. Protoze stejne pouzivam DH protoze mi to nenacte load game z normalni 1.5

promiň, ale tohle sem trochu nepobral....

je to stejný .... to jako, že jsou stejný savy a všechno pojede, tak jak má

anebo

je to stejný ... že je to stejný jako v tom DH 0.51(v kterym savy nešli)

K těm save jsem se ptal také. Podívej se do topicu o 3.02 OE-A co byl založený snad jako první...

EDIT: Tak už se mi PSP s tímto fw konečně rozjelo :). Ještě ozkoušet ISA a bude to ;)

A včem byla chyba? mně to totiž dělá úplně to samý už 3x (jak jsi nastavil ten config?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může mi teda někdo potvrdit ty savy??celkem mě to láká, ale aby to nedopadlo jako s tim DH, kde sem musel stejně použít starší verzi, aby si načet svoje savy :wink:

No rekl bych, ze to je asi stejny. Protoze stejne pouzivam DH protoze mi to nenacte load game z normalni 1.5

promiň, ale tohle sem trochu nepobral....

je to stejný .... to jako, že jsou stejný savy a všechno pojede, tak jak má

anebo

je to stejný ... že je to stejný jako v tom DH 0.51(v kterym savy nešli)

K těm save jsem se ptal také. Podívej se do topicu o 3.02 OE-A co byl založený snad jako první...

EDIT: Tak už se mi PSP s tímto fw konečně rozjelo :). Ještě ozkoušet ISA a bude to ;)

A včem byla chyba? mně to totiž dělá úplně to samý už 3x

Jdi do Recovery menu a tam do Config a tam veci co máš Enable (povoleno) přehoď na Disable. Poté back a exit nebo co to tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mam rozhrátý: Luxor, Tomb Raider, GTA:VCS(ale to myslim, že v DH šlo), no a pak THPS8(ten asi nepojede, ale překous bych to, páč classic mode mam dohratý a ta jejich kariéra mě nechytla), WipeOut

no myslim, že to je tak vše...tak jestli někdo ví, co mi z toho nepojede.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mam rozhrátý: Luxor, Tomb Raider, GTA:VCS(ale to myslim, že v DH šlo), no a pak THPS8(ten asi nepojede, ale překous bych to, páč classic mode mam dohratý a ta jejich kariéra mě nechytla), WipeOut

no myslim, že to je tak vše...tak jestli někdo ví, co mi z toho nepojede.diky

Wipeout Pure mám save z fw 2.71 SE-C a teď na 3.02 OE-A mi to jde vklidu loadnout a jede to :) (nepoužívám Devhook, ještě jsem ovšem nezkoušel MGS:PO :)).

Z těch ostatních her nic nemám, takže s těmi ti moc nepomohu :(...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj no couz inac ten chalan co to uz dvakrat flashoval a brickol to bude nejaky umelec :lol: to sa snad ani neda ja mam vzdy najviac zas...u f1 na celom fore a stacilo mi pod tym softom dat restore defaults a v poho tak nechapem v com ma problem :shock: to moje psp uz uzilo vseliake kusky ale zaklad pred instalaciou noveho FW a hlavne CFW je prave restore mozno tam ma ten kon custom gamebooty or nieco take ,sice ono to formatne f0 ale mozno nieco uklada aj do f1.

EDIT: uz mu to tusim ide , kua ja som to instaloval o9:00 v robote a bez nabijacky tak asi tolko k bezpecnosti update :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj no couz inac ten chalan co to uz dvakrat flashoval a brickol to bude nejaky umelec :lol: to sa snad ani neda ja mam vzdy najviac zas...u f1 na celom fore a stacilo mi pod tym softom dat restore defaults a v poho tak nechapem v com ma problem :shock: to moje psp uz uzilo vseliake kusky ale zaklad pred instalaciou noveho FW a hlavne CFW je prave restore mozno tam ma ten kon custom gamebooty or nieco take ,sice ono to formatne f0 ale mozno nieco uklada aj do f1.

EDIT: uz mu to tusim ide , kua ja som to instaloval o9:00 v robote a bez nabijacky tak asi tolko k bezpecnosti update :lol:

No jasně, že už mi to jde, šlo to chvíli po dalším "záseku" PSP :)

p.s: Byly jsme dva ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to je pekny darcek pod stromek :lol: :lol: :lol: nic proti tvojej robote Dutch ale tu snad uz navody stracaju zmysel :lol: staci ked vie clovek kopirovat fajly
to by ses divil jaky antitalenti se tady najdou :lol:
díky :oops: no tak mi něšlo urobiť downgrade no.....sem lamera..ale jenom malínkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to je pekny darcek pod stromek :lol: :lol: :lol: nic proti tvojej robote Dutch ale tu snad uz navody stracaju zmysel :lol: staci ked vie clovek kopirovat fajly
to by ses divil jaky antitalenti se tady najdou :lol:
díky :oops: no tak mi něšlo urobiť downgrade no.....sem lamera..ale jenom malínkej

ja nemyslel tebe :lol:, jenom mi zrovna probleskla myslenka jak jsem vcera radil jednomu typkovi jak upgradovat z 2.01 na 2.71. Jsem myslel, ze to nepreziju :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu