Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.02OE-A


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hej mě jebne normálně mi to nejde nejrve to robím s 2.71-se-b všechno udělám v poho vypnu psp a zapnu jenom chvíli bliká kontolka karty a svítí zelená pak přestane blikat červená chvíli svítí telená a vypne se to tak to přes recorvery hodím na 1.5 udělám to zas a zas to samé my to udělá ....hej pls HELP nevím co s tím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej mě jebne normálně mi to nejde nejrve to robím s 2.71-se-b všechno udělám v poho vypnu psp a zapnu jenom chvíli bliká kontolka karty a svítí zelená pak přestane blikat červená chvíli svítí telená a vypne se to tak to přes recorvery hodím na 1.5 udělám to zas a zas to samé my to udělá ....hej pls HELP nevím co s tím??

normálně jdi na 1.50 a pak to udělej přes tohle!!!

http://www.psp-haxors.com/wp-content/uploads/OE-A/302_BASIC_Installer_150.exe

nejlehčí cesta a 100% funkční..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej mě jebne normálně mi to nejde nejrve to robím s 2.71-se-b všechno udělám v poho vypnu psp a zapnu jenom chvíli bliká kontolka karty a svítí zelená pak přestane blikat červená chvíli svítí telená a vypne se to tak to přes recorvery hodím na 1.5 udělám to zas a zas to samé my to udělá ....hej pls HELP nevím co s tím??

normálně jdi na 1.50 a pak to udělej přes tohle!!!

http://www.psp-haxors.com/wp-content/uploads/OE-A/302_BASIC_Installer_150.exe

nejlehčí cesta a 100% funkční..

ok díky zkusím to

EDIT:kdyby to udělalo to samé můžu zas přes recorvery dát 1.5??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle FW ma nekolik bugu - kdyz chci vypnout hru ,,za chodu" tak mi v rohu poblikava cas a datum (v menu hry se to vypina vpohode). V menu PSP porad mizi a porad se objevuje informace o stavu baterie. A nejde save v Luxorovi a tak to musim hrat cely od zacatku :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle FW ma nekolik bugu - kdyz chci vypnout hru ,,za chodu" tak mi v rohu poblikava cas a datum (v menu hry se to vypina vpohode). V menu PSP porad mizi a porad se objevuje informace o stavu baterie. A nejde save v Luxorovi a tak to musim hrat cely od zacatku :cry:
porid si devhook, prave na tyhle veci..., jinak to problikavani jsem jaksi nezaznamenal...asi jsem slepej :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle FW ma nekolik bugu - kdyz chci vypnout hru ,,za chodu" tak mi v rohu poblikava cas a datum (v menu hry se to vypina vpohode). V menu PSP porad mizi a porad se objevuje informace o stavu baterie. A nejde save v Luxorovi a tak to musim hrat cely od zacatku :cry:
porid si devhook, prave na tyhle veci..., jinak to problikavani jsem jaksi nezaznamenal...asi jsem slepej :lol:
Devhook leda tak na toho Luxora, ale to polikavani me znepokojuje

Mate nekdo podobny problem?

EDIT: Tak uz zadny poblikavani, zadny mizeni baterky - stacilo resetovat PSP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu