Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.02OE-A


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a vi nekdo kam se perou ty hry z psxka a co je potreba udelat aby sly? ? ?jinak spokojenost 3.02 OE-B peknej prehravac tak asi vse ceho sem si vsim :D jo vlastne recovery ma trosku jinou barvu pozadi :D

Tady mas navod http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=6759&highlight=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej lidi, mam dotaz, na QJ jsem se docetl, ze to dvoum lidem bricklo PSP, oba pouzivaly 2.71 SE-C (stejne jako ja). Chtel bych se tedy zeptat, jestli tohle nekdo z vas instaloval z 2.71 SE-C a jestli se mu to povedlo.
Asi pred 2ma hodinama sem taky updatnul - ze SE-C 2.71 - uspesne - lehci jak uprade na 2.71 SE, je to dobra vec :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všecky PSP maniaky.Fakt nejsem zatím moc znalej,ale postupně se do toho dostávám.Chci se zeptat,jestli když do psp budu chtít hodit tenhle fw-musím zformátovat kartu nebo nemusím nebo je to lepší.Jak jsem psal v jiných diskuzích-mám problém s většinou her a tímhle by se to mohlo vyřešit.Mám fw 1.50,hry spouštím přes devhook 0.46 a u většiny her mi nejdou některý tlačítka,který jsou ale pro hraní nutný(křížek,kolečko,atd...).Zkoušel jsem hrát originálku a tam je vše bez problému,takže chyba bude asi někde v nastavení devhooku.A ještě jedna věc-když tam hodím tenhle fw,pochopil jsem dobře,že půjdou hry spouštět(iso,cso) už rovnou bez spouštění devhooku???díky předem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všecky PSP maniaky.Fakt nejsem zatím moc znalej,ale postupně se do toho dostávám.Chci se zeptat,jestli když do psp budu chtít hodit tenhle fw-musím zformátovat kartu nebo nemusím nebo je to lepší.Jak jsem psal v jiných diskuzích-mám problém s většinou her a tímhle by se to mohlo vyřešit.Mám fw 1.50,hry spouštím přes devhook 0.46 a u většiny her mi nejdou některý tlačítka,který jsou ale pro hraní nutný(křížek,kolečko,atd...).Zkoušel jsem hrát originálku a tam je vše bez problému,takže chyba bude asi někde v nastavení devhooku.A ještě jedna věc-když tam hodím tenhle fw,pochopil jsem dobře,že půjdou hry spouštět(iso,cso) už rovnou bez spouštění devhooku???díky předem za odpověď.

Je lepší MS naformátovat předtím, než-li si tam nainstaluješ nový fw .).

Jinak *.iso (cso a kdo ví co ještě :)) s tímto fw (respk. cf) můžeš spouštět rovnou bez využití jiných hombrew (DH, atd...). Tedy abych to upřesnil, tak skoro všechny hry ti budou fungovat bez DH. Stále je tu pár (není jich mám to tušení moc, z toho co píší ostatní .)) her, které jdou jen přes DH, ale pořád máš snazší využít tento nový cf než to zkoušet složitější cestou, obzvláště pokud jsi začátetčník ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nevíte co by mohlo způsobovat, že mi nejde downgradnout zpět na 1.5, vše jsem udělal dle návodu ale při zadání Run program at /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP se mi PSP restartuje a nic se nezmění...ten soubor s fw 1.5 tam nakopírovanej a přejmenovanej taky mam...Musí seještě něco nastavovat v tom Recovery Menu?

Ještě jedna otázka: Dá se znovu spusti ta instalace CF 3.02OE-A přez DH i když už ho tam mám?

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak jsem v pasti a mám strach - předělal jsem na 3.02 - zapnu psp,rosvítí se zelená letka a po chvíli psp vypne - nic!!!jedíne co mi naběhne,když po startu podržím R,tak ta obrazovka(Toggle USB.....)ale nějak nechapu co stím.jak mam pokračovat a jestli to jde vůbec - doufám že se nejedná o brick!!!už ted mě omívá studenej pot -doprd.. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak jsem v pasti a mám strach - předělal jsem na 3.02 - zapnu psp,rosvítí se zelená letka a po chvíli psp vypne - nic!!!jedíne co mi naběhne,když po startu podržím R,tak ta obrazovka(Toggle USB.....)ale nějak nechapu co stím.jak mam pokračovat a jestli to jde vůbec - doufám že se nejedná o brick!!!už ted mě omívá studenej pot -doprd.. :cry:

kámo bohužel ti budu muset s lítostí oznámit, že to s největší pravděpodobností brick je..tím ale, že se dostaneš do tý modrý obrazovky(recovery menu) tak bys měl mít možnost vrátit se na původní FW 1.50 a odbricknout tak psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ale v jedne docela podstatne veci sklamal. Na 3.02 OE-B nelze nacitat save z nizsich FW... To me docela vadi.. ted bud vse hrad od zacatku, nebo spet na 2.71 SE-C ... Ach jo .. nevite zda se to da nejak upravit aby ty save sly i na te 3.02 OE-B ??? Fakt dikec za radu..

A jeste jen zda cpu se da nejak predelat na tech 333/166 bez DH ???

Moc diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu