Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.02OE-A


Dutch

Recommended Posts

Tak jsem se ale v jedne docela podstatne veci sklamal. Na 3.02 OE-B nelze nacitat save z nizsich FW... To me docela vadi.. ted bud vse hrad od zacatku, nebo spet na 2.71 SE-C ... Ach jo .. nevite zda se to da nejak upravit aby ty save sly i na te 3.02 OE-B ??? Fakt dikec za radu..

A jeste jen zda cpu se da nejak predelat na tech 333/166 bez DH ???

Moc diky...

Kamo me dou vsechny savy (az na Luxora) a hry, takze problem je asi jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pouzi X-Flash V18c alebo priamo flasher od Dark_AleXa pre OE

zkousel jsem x flash prdnul tam do te slozky modyfied ten jeden prince of persia game boot prejmenoval pres tam ten co ma 0b a pak mi to v x flashi prdlo ze musi ten GB mit maximalne 180 kb nebo kolik :X jenze atm ten mel 580 kb na a mensi jak 180 jsem nevidel a zadne sracky se mi tam teda davat nece :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha :X sux ...hele a nevis jestli to bude s dalsima verzema lepsi, nebo se bude flash furt zmensovat ?

BTW ted jsem doparil loco roco ....hukot :D

teoreticky se bude zmesovat, ale neni uz kam

prakticky to uz bude stejne, protoze uz takhle se musel vyndat z toho customu location free player, aby se tam vubec vsechno veslo. Flash pamet ma 32 MB jelikoz tento custom firmware je michanina dvou firmwaru (1.5 a 3.02) tak uz to presahuje velikost flash pameti. (fw 1.5 cca 13MB ; 3.02 20MB) A proto se musi tyto custom firmwary orezavat, a proto je ve flash pameti tak malo mista. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ale v jedne docela podstatne veci sklamal. Na 3.02 OE-B nelze nacitat save z nizsich FW... To me docela vadi.. ted bud vse hrad od zacatku, nebo spet na 2.71 SE-C ... Ach jo .. nevite zda se to da nejak upravit aby ty save sly i na te 3.02 OE-B ??? Fakt dikec za radu..

A jeste jen zda cpu se da nejak predelat na tech 333/166 bez DH ???

Moc diky...

Na to je jediná pomoc.Spouštět ISO hry opět přes DH.Tam staré savy fungují.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau Lidi mám prosbu ohledně firmwaru 2.71SE-B" který mam tedka ve svojem PSP.Jestli mužu přímo nahrát firmwar 3.02OE-A a potom 3.02OE-B?

A nebo musím prvni nahrát 2.71SE-C.Myslím si že je to 2.71SE-X B-C, jasné ale radši se ptám at to PSP nemusim vyhazovat.Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic -dle návodu -ale musím říct že tu krizi jsem dnes zažil ještě jednou - hraju,koukám na film - vše v poho -dojdu do hospody - zapnu psp hru -rozjedese mi obraz a --------konec--psp nejde nahodit-seru na pivko jdu domu -hodím znova update ebot a zase jede -----------sláva ---štastnej den-------hraju a zkouším asi 4hodinky a jede tak snad.................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked zapnem PSP zo zasunutym UMD, tak pri spustami UMD mi to sekne na bielej PSP obrazovke. Ak idem z tohto FW pustat update na 3.02 OE-B , tak mi spravi to iste. Co mam teda robit? Downgradnut si na 1.5 a odtial skusit 3.02A znova?

A aky 1.5 si mam stiahnut? mozem tento pre USA?

http://dl.qj.net/PSP-Firmware-1.50-File-(EBOOT)-North-America-PSP/pg/12/fid/163/catid/163

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu