Jump to content

Hitman Blood Money


xDante1986
 Share

Recommended Posts

prozatím poslední díl "nezjistitelného" nájemného vraha 47...příběh se odvíjí kolem nové skupiny nájemných vrahů, která postupně začala zabíjet členy ICA až nakonec zůstane jen sám 47 a Diana, známá spojovatelka a informátorka z předešlých dílů, po grafické stránce e to pastva pro oči, rozmanitost levelů, do určité míry interaktivita s prostředím a čistě graficky...je to nadprůměr oproti jiným hrám, nicméně grafickým bombám jako je například Bioshock se to nevyrovná. Po stránce hratelnosti nám přibylo mnoho novinek, které hru "okořenili" a dodali na realičnosti. Ve hře vás může například zachytit kamera, což vám zhorší hodnocení a taky se "profláknete", což vám znesnadní další mise....pokud neuplatíte pár svědků nebo si dokonce koupíte novou identitu..., dále je tu také možnost páchání tzv. nehod :) .... už nemusíte svou oběť popravit kulkou do hlavy nebo uškrtit strunou, může se stát, že oběď "sama" přepadne přes zábradlí, urve se omylem lustr, nebo při operním představení budou vyměněny slepé náboje za ostré....tímto hra získává opravdu hodně na životnosti a hratelnosti, protože je vždy nespočet metod jak daný level dohrát, achievments je ve hře dost od těch opravdu jednoduchých až po ty složitější, které ne každý zvládne jako např. zisk 5 SA hodnocení na nejtěžší obtížnost, hru bych zhodnotil rozmezím 88-93%, kdyby byla ještě promakanější grafika na úrovni zmiňovaného Bioshocku, tak by mé hodnocení ještě o malinko poskočilo

Link to comment
Share on other sites

Hmm, tak Hitman by mohl být zajímavá pařba, ale přecijen si počkám na CoD 4 a budu hrát online 24/7 :D zkoušel sem hrát demo Hitmana, ale moc mi to nešlo a ani jsem ho nedojel. přislo mi, že to byla prázdná mapa kde bylo tak 5 lidí, který jsem musel zabít.. ale třeba je plná hra propracovanější a lepší. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Když začínáš novou misi, tak po videu a breefingu se dostaneš do okna, kde si vybíráš zbraně. Už nevim přesně, jak je to s ovládáním, ale najedeš si na nějakou zbraň a dáš upgrade.

Na tlumič máš hned od první mise prostředků dost. Vybereš si tlumič (jiný upgrade) a klikneš buy - už nevím jakým tlačítkem. Pak musíš ještě jednou potvrdit zakoupení daných upgradů, než vylezeš z toho upgrade okna, jinak se to neuloží. Zní to hrozně pitomě, ale je to hrozně intuitivní až primitivní.

Zbraň si pak ještě v tom hlavním menu volby výbavy můžeš prohlédnout, tlumič by na ní měl být. Pokud ne, tak znovu do upgrade menu a checknout to.

V první misi zbraň s tlumičem myslím nemáš, je to ten amusement park, kde zabiješ chlápka, co svou nenažraností a lačností způsobil nehodu a smrt malých dětí. Negři tam vaří crack. První - tutorial mise.

Jinak Hitmana mám na 1000/1000 několikrát dohráno, tak se ptejte, kdyby něco.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy