Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter for hunter's-volna diskuzia


KILLaMH

Recommended Posts

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele zdarec lidi, mam tu takovy problem tak doufam ze aspon vy budete vedet, kde je chyba.mam MHFU a s kamos si ho poridil taky, jenze at se joinujeme jak joinujeme do stejne GH tak se proste nevidime.Ja mam neflashle PSP 3k a on PSP flashle FAT.Mam origos MHFU ale on ne.JE mozne ze je to tim nebo ze to ma jiny region ta jeho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si zavést takovej sešit a tam si zapíšu nejlepší dualky na každej element 1 atd. dualky už sou hotový

Dragon-True Eternal schism

Thunder-Divine Guillotines

Fire-corpse rippers

Water-red lobster claws

Ice-frozen death (ale jen když si k nim vezmu sharpness +1)

teď začínam katany :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si zavést takovej sešit a tam si zapíšu nejlepší dualky na každej element 1 atd. dualky už sou hotový

Dragon-True Eternal schism

Thunder-Divine Guillotines

Fire-corpse rippers

Water-red lobster claws

Ice-frozen death (ale jen když si k nim vezmu sharpness +1)

teď začínam katany :-)

nejlepší Ice dualy jsou Silhouette Sabers

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si zavést takovej sešit a tam si zapíšu nejlepší dualky na každej element 1 atd. dualky už sou hotový

Dragon-True Eternal schism

Thunder-Divine Guillotines

Fire-corpse rippers

Water-red lobster claws

Ice-frozen death (ale jen když si k nim vezmu sharpness +1)

teď začínam katany :-)

sešit zbytečnej :)

http://www.reign-of-the-rathalos.com/mhp2g-mhfu/wc_mhfu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, Mám Monster Hunter na PS2 a docela paráda akorát všemu nerozumim... přemejšlim že bych si ho koupil i na psp ale v těch "dílech" mam trošku bordel... No nejdřív sem se chtěl zeptat na nějaký navody na kombinování věcí co by mi ulehčili hru :) třeba flash bomb atd.. nevíte? Teda nevim kolik věcí je v tom prvnim dílu stejných jako v tech na psp ale asi moc ne podle toho co tu čtu :-) takže bych prosil o nějaký kombinace nebo jak se dělaj pasti je mi záhadou :P :) dík

Edit: Nebo bych byl taky rád za info jakou verzi si na psp koupit.. nejlip tu co hraje nejvíc lidí nebo tu co se podle vás zkušených hráčů vyplatí(z nějakých důvodů)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn když máš doručit papírek paw pass ticket a musíš zabít 2 blangogy nebo něco jiného 2 diamo ... aby se ti tam oběvil tak když jich sundáš 10 je oběctive clear taky.Zkoušel jsem to znovu.

pastě semíchají spider web + ivy - net

net + trap tool - piftal trap

jestli máš freedom 1 tak tam jich víc neni

a na PSP doporučuji díl freedom unite i přesto že já hraju Portable :-) ale je to v podstatě to samý ale na portable 2 G si musíš sehnat překladač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha za tu past děkuju moc :) mám prostě jen Monster Hunter nic dál za tim neni.. kupoval sem to dávno ale pak sem hned prodal PS2 a tahle hra mi zbyla a nedalo mi to a musel sem si PS2 půjčit:) a flash bomb se dá vyrobit nebo mi ji jen přiřadí do Q?

A MH3 má bejt jen na wii ne? (nevim jak se to jmenuje).. A neni MH (jakejkoliv) na psp osekaná hra jako každá jiná? protože každou hru co sem si na psp koupil tak maximalně osekaná od pc verze(jako nevidim se tomu ale vadí mi to)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MH znam má ho muj děda taky ho tam občas pařim flash bomb se dá namíchat z flashbug a z bomb material bomb material se myslim koupí jeden za 150 u toho co chodí občas po vesnici a ten flash bug se dá chitit ale ten díl co hraješ neni proti jinejm nic moc je na wii ale ke konci roku má být i na PSP a má to být infrastructure.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha za tu past děkuju moc :) mám prostě jen Monster Hunter nic dál za tim neni.. kupoval sem to dávno ale pak sem hned prodal PS2 a tahle hra mi zbyla a nedalo mi to a musel sem si PS2 půjčit:) a flash bomb se dá vyrobit nebo mi ji jen přiřadí do Q?

A MH3 má bejt jen na wii ne? (nevim jak se to jmenuje).. A neni MH (jakejkoliv) na psp osekaná hra jako každá jiná? protože každou hru co sem si na psp koupil tak maximalně osekaná od pc verze(jako nevidim se tomu ale vadí mi to)..

pravě že mh na psp je luxusni a neni to vubec osekane naopak :) nejakym 450+ hodin mam nahranych a koncem tohoto roku ma vyjit mh3 na psp:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu