Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nds lite- diskuse


abito

Recommended Posts

Taky dávat pozor na bordel za okrajema touche. Jak se to stane tak ujíždí citlivost i když to vykalibruješ. Znám z vlastní zkušenost. Dokonce se mi tam vytvořil touch slepý místo :D No, záruka to jistí.

jo, to je pravda, taky mam trochu toho bordelu v tech okrajich a zda se mi, ze hure reaguje - ale neni to tak strasne ;)

myslis, ze pomuze nejake procisteni? Protoze se zarukou je to u me trochu pofi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, to je pravda, taky mam trochu toho bordelu v tech okrajich a zda se mi, ze hure reaguje - ale neni to tak strasne ;)

myslis, ze pomuze nejake procisteni? Protoze se zarukou je to u me trochu pofi :)

Pročištění pomůže, jestli se ti ten "bordel" nedostal za vrstvu lepidla co drží okraje screenu dohromady, pak už se to vyřešit moc nedá (Musel jsem to reklamovat :D). Každopádně, co teď dělám já je, že si beru takové ty malé čtverečky tenkého papíru, co se používají na rychlé poznámky a prodávají se v papírnictví po stovkách a rohem pročistím okraje. Je to "buranské" ale efektivní :D

Užitečný je teké DIGIKLEAR Ale s ním opatrně, hrozí poškrábání touche.

BTW.. jak jste to mysleli s tema kartama? Proc by se meli rozbijet? Jeste jsem neslysel o pripadu rozbite flash karty..

U karet se pružinovým slotem na microSD se stává to, že se ta pružina drbne a buď nejde zasunout nebo vysunout karta. S tím taky zkušenosti mám, ale po pár pokusech se to nějak odseklo :D (Asi jsem měl štěstí, mnoho lidí na NDS fórech ho však nemělo) Samozřejmě se vždycky karta může rozbít nárazem. Když si šáhnu na ty svoje flash karty a originální karty, je prostě cítit ten rozdíl, originální karta je prostě tvrdší. Ale nemusí to taky platit u všech karet. ;)

Ještě pokud celkově chcete otestovat stav vašeho NDS (nemyslím tim teď úplně hardware, je to jen na tlačítka, touch, mic a repráčky) tak zde je homebrew DiagnoSe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tema hrama souhlasim.. zdaji se mi delsi a promakanejsi.. Zda se, ze autori NDS her mysli i na hratelnost, kdezto u PSP se mysli hlavne na skvelou grafiku (ve vetsine pripadu ;) )..

.. navic me vzdycky bavily strategie a adventury - a ty se na NDS hraji samozerjme mnohem lepe nez na PSP

BTW.. jak jste to mysleli s tema kartama? Proc by se meli rozbijet? Jeste jsem neslysel o pripadu rozbite flash karty..

Já jsem párkrát slyšel o tom, že se nějaká low DS flash karta (DSTT, R4DS) rozbila, prostě přestane fungovat. Já pochybuju, že ty karty budou kvalitou provedení nějak výrazně lepší než třeba FAKE Memory Sticky.

A k těm hrám, adventury jsou nejlepší:) a připravuje se Broken Sword, viz moje stránky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevite ci bude vadit kdyzdam firmware urcenypre m3 na r4 revolution ??? :?

A proc tam nedas spravny firmware?

Spis myslim ze ti to nepujde.. ale ted bych moc s tema fw od R4 neblbnul.. snazej se oddelat fake karty.. tudiz davej bacha, aby jsi tim o neco neprisel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proc tam nedas spravny firmware?

Spis myslim ze ti to nepujde.. ale ted bych moc s tema fw od R4 neblbnul.. snazej se oddelat fake karty.. tudiz davej bacha, aby jsi tim o neco neprisel ;)

Předběhl jsem tě:) BTW ten nový fw, který bude umět odtřelit FAKE karty bude až v září, viz můj web:)

To abito: začni psát jako člověk, z tohohle se nedá pochopit, co jsi chtěl říct. To, že pro R4DS nevyšel dlouho nový FW je holt věc, se kterou nicmoc neuděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předběhl jsem tě:) BTW ten nový fw, který bude umět odtřelit FAKE karty bude až v září, viz můj web:)

To abito: začni psát jako člověk, z tohohle se nedá pochopit, co jsi chtěl říct. To, že pro R4DS nevyšel dlouho nový FW je holt věc, se kterou nicmoc neuděláš.

vim, vim :) dsko.eu ctu ;) - mam ho i v RSS ctecce :)

asi tak.. R4 / M3 jsou skoro shodne karty, ale kombinovat FW nejde - a je to blbost to delat.. nevidim duvod proc to delat, nic by jsi tim ani neziskal ;)

btw.. ted planuji udelat layout stranky smajl.eu ;) az to bude tak nejak hotove, doufam ze mi s tim nejak pichnes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mu šlo o to, že na R4DS pěkně dlouho nevyšel nový FW (poslední je z 24.4.) a na M3 je to přeci jen krapet lepší. A teď jsou u těch nových her docela dost nový FW potřeba. Ale já bych tohle moc neriskoval, kdo ví co by to mohlo udělat.

btw pojď na icq prosím:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu