Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

vypalovani v dvd decrypteru


NEOZALMAN

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Asi mesic zpatky jsem pres dvddecrypter vyplalil nejakych 10her uplne v pohode, ale tedkom jsem vypalil bionic commando, ktere kdyz strcim do xka se ukaze jako film. Pres obrazovku je velky napis XBOX360 a dole to muzu ovladat jako DVDcko (prestacet, zastavit atd...akorat ted to nefunguje, ale o to nejde). Takto uz jsem zku*vill 3 dvdcka.

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Když nastavim rychlost vypalování 2,4, tak při vypalování zobrazuje přibliýnou rychlost 4x je to takhle v pořádku nebo o mám dělat aby to vypalovalo co nejmenší rychlostí ?na nej průběh hraní. díky!)

Napalovacky a media spolupracuju. Ak ti to nedovoli na nizsiu rychlost, tak potom taku, aku ti ukazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Takže POTVRZUJI ! Vypalování tímto způsobem je lepší než v ImgBurnu. Vypaloval jsem Assassins creed 1 v ImgBurnu a zničil jsem si 2 dvd (chyba zápisu za 50%) a DVDdecrypter to vypálil napoprvé - testováno, funguje.

Netvrdím, že je to 100% funkční (to nemůže nikdo), taky netvrdím, že ImgBurn je naprd (taky jsem s ním něco vypálil, ale bylo to 10 ok, 3 ne)

Zatestuji více a pak to sem dopíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

konecne se mi to povedlo vypalit ale mam jinej problem...hru sem si ce vypalil na verbatim a xbox ji pozna ale kdyz ji spustim tak se po chvilce sekne a nefunguje...nevite cim by to mohlo bejt?spatna rychlost?mel sem 2,4 x tak to chce mozna min ale zase kdyz dam min tak ono to samo vypaluje tak rychle...uz si fakt nevim rady...cely 3 dny nedelam nic jinyho nez jen sedim u xboxu a vypalovacky a furt na to ne a ne prijit...a kdyz uz mi svitla nadeje tak zase hovno:D:D:Ddiky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim. Zkousel sem to vypalovat podle navodu a kdyz uz mam vsechno nastaveny tak kliknu na vypaleni a skoci mi tam normalne okno jakoze to jede ale v dolnim radku je napsano Setting LO data capacity a takle to zustane treba 5 minut a pak to hodi chybu a konec..asi bude neco nekde spatne nastaveny ale nevim co...delal sem vsechno dle navodu.Vypaluju na Verbatim a mam vypalovacku LG tak nevim v cem je problem...mozna v tom ze mam starsi pocitac a tam to nefunguje jinak si to nedokazu vysvetlit.diky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se omlouvám , ale jestli je to starší počítač , jak píšeš , tak problém s vypalovačkou to může být také . Jaký je to typ a jak je stará ? Proč to zase zkoušíš vyřešit jinak , než koupí nové vypalovačky ? To by jsi potom byl naprosto bez problémů . to ti radíme už dávno .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim ale sem cech a proto se snazim usetrit kde se da:D:D:Da navic me kouse to ze mam doma vypalovacku kera by to teoreticky mela zvladnout a nezvlada kvuli blbymu nastaveni...ja se v tom pohrabu a podle me s tim stejne nic nevymyslim ale ted uz mi to normalne nabehne vsechno ale problem je v nastaveni dvd decrypteru...kdyz dam vypalit tak mi to pise setting L0 data capacity a nejede to dal...asi to bude starym pocitacem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a este jedna vec co se toho moc netyka ale kdyz sem tady tak se te chci zeptat.Kdyz stahnu hru a chci ji otevrit ve winraru tak mi to nekdy napise necekany konec archivu a nejde zto...ale kdyz to samy udelam treba v 7zipu tak to normalne zacne otevirat bez kecu...stalo se ti to taky?bude ta hra normalne fungovat a chyba je ve winraru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu