Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

můžu hrát s oflashovaným xboxem multiplayer?


Steel

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No a jaká je pravděpodobnost banu? Nerad bych si to koupil a druhý den dostal ban ..

A jak je to s těma novyma mechanikama? Chtěl bych si xbox koupit nekdy před vánocemi , seženu ještě xbox , který půjde oflashovat ?

Stačí když si budeš ten Flash "aktualizovat" ... Budeš si dávat Stealth do her ... A pravděpodobnost bude malá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A jak se aktualizuje jako že si budu porád kupovat novej? a stealth do her to co znamená? Sry že se tolik ptám , ale sem lama zatím :)

Ne, budeš dávat novější verze Flashe, ale doporučoval bych ti, aby ti to dělal někdo, kdo tomu Rozumí ... a Stealth Patche většinou ve hrách bývají, zamezují tomu, aby se nepřišlo na to, že máš pálenku ... z 90% u her jsou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Okej , takže ty flashe to sou proste zase nový čipy , kerý si mam zase pravidelně kupovat jo? A někdo mi je tam má dávat? Nebo nějak nepobírám :-D To stealth už kapu :-)

Ja myslel že stačí jeden flash , kerej mi tam nekdo namontuje

A jak často se takový flash aktualizuje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No a jaká je pravděpodobnost banu? Nerad bych si to koupil a druhý den dostal ban ..

A jak je to s těma novyma mechanikama? Chtěl bych si xbox koupit nekdy před vánocemi , seženu ještě xbox , který půjde oflashovat ?

teraz sa zacali predavat xboxy s novymi mechanikami ktore sa nedaju falshnut,... a kedze ty to budes kupovat az pred vianocami,....tak dovtedy sa vselico moze zmenit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Okej , takže ty flashe to sou proste zase nový čipy , kerý si mam zase pravidelně kupovat jo? A někdo mi je tam má dávat? Nebo nějak nepobírám :-D To stealth už kapu :-)

Ja myslel že stačí jeden flash , kerej mi tam nekdo namontuje

Já se nebavím o Chipu, ale o Software-ovém flashi , ale jak už tady kolega psal, vyrábějí se teď jen s Lite On mechanikami, není možné je zatím flashnout, lepší bude si asi koupit bazarovej ... A flashuje se vždy, když vyjde nová verze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu