Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Novy iPhone 3G - aktualizace 20.7.


Sim3to

Recommended Posts

tohle me dostalo:

Celý proces je ale trochu zmatečný. A to pomineme fakt, že ve formulářích s údaji o zákazníkovi, které prodejce musí vyplnit, chybí mezi zeměmi Česká republika (zato tu je sousední Slovensko, ale i exotické destinace jako jsou Uganda nebo Zimbabwe).

My sme fakt kretenska zeme..:dozey:

Na tom formuláři jsou jenom země, ve kterých má zastoupení Orange, což my nejsme. To zas na idnes něco nepochopili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Posle meho se novy 3G iP zase az tak moc nevyplati.... Sw toho zase tolik noveho neprinasi, az na A-GPS... O vsechno ostatni se stara "revolucni" fw 2.0 ... Ale nejhure to s nim dopadlo ohledne zadniho plastoveho krytu.... To co si vsichni mysleli, se take potvrdilo... Zadni plasty zvlaste v rozich, oblast okolo fotoaparatu a sleep button maji tendenci praskat.... Na cerne variante budiz, ale na bilym plastakovi to muze byt docela neprijemny...:lol:

Skoda ze nezustali u zadniho krytu z hliniku.... Myslim, ze nejvetsi lakadlo bude asi plna 2-leta zaruka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posle meho se novy 3G iP zase az tak moc nevyplati.... Sw toho zase tolik noveho neprinasi, az na A-GPS... O vsechno ostatni se stara "revolucni" fw 2.0 ... Ale nejhure to s nim dopadlo ohledne zadniho plastoveho krytu.... To co si vsichni mysleli, se take potvrdilo... Zadni plasty zvlaste v rozich, oblast okolo fotoaparatu a sleep button maji tendenci praskat.... Na cerne variante budiz, ale na bilym plastakovi to muze byt docela neprijemny...:lol:

Skoda ze nezustali u zadniho krytu z hliniku.... Myslim, ze nejvetsi lakadlo bude asi plna 2-leta zaruka...

souhlasim... já momentálně schánim 2g iPhone :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco německy: Mohl by to prosím někdo udělat česky? je to v Rakousku Bylo to napsáno 21.07- 2008

Apple hat den Ansturm auf das neue iPhone in Europa unterschätzt. One will innerhalb einer Woche Nachschub liefern. In Deutschland rechnet man erst im Oktober mit neuen Lieferungen.

Der Hersteller des neuen iPhone-Handy, Apple, hat die große Nachfrage in Europa offensichtlich falsch eingeschätzt. "Wir haben den Ansturm auf das iPhone 3G völlig unterschätzt", sagte ein mit den Vorgängen vertrauter Apple-Manager dem "Focus". Nun aber wisse man den realen Bedarf und werde schnellstmöglich reagieren, meint der Manager weiter. Der österreichische Mobilfunker One rechnet innerhalb einer Woche mit Nachschub - T-Mobile Austria hat sich noch nicht festgelegt.

Laut dem Bericht im "Focus" scheint die Angabe von One zu unrealistisch: Europaweit sind angeblich sämtliche iPhone-Lager geleert. Es bedarf sogar einer Nachproduktion, heißt es aus Apple-Kreisen. Nach Informationen des Magazins kann es bis Anfang Oktober dauern, bis die Shops des deutschlandweit einzigen Netzanbieters T-Mobile die zweite Lieferung der beliebten Handys erhalten. T-Mobile hatte "Focus" zufolge zum Marktstart im Juli mit 40.000 iPhones durch Apple gerechnet. Nicht einmal die Hälfte davon soll danach tatsächlich in den Läden angekommen sein. Und diese Exemplare seien schnell vergriffen gewesen.

Auch in Österreich ist das Kulthandy bereits vergriffen. "Wir wissen nicht, wann nachgeliefert wird", heißt es seitens T-Mobile. Der Mobilfunker bietet an, sich auf eine Warteliste setzen zu lassen.

Die zweite iPhone-Generation, das iPhone 3G, ermöglicht im Vergleich zum Vorgänger auch schnellere Daten-Übermittlung über UMTS sowie GPS-Navigation. Es war am 11. Juli in 21 Ländern auf den Markt gekommen. Am ersten Wochenende wurde das neue Apple-Handy iPhone 3G insgesamt bereits gut eine Million Mal verkauft. Apple will in diesem Jahr zehn Millionen iPhones verkaufen.

IPhone bude podle všeho nejlevnější u T- mobile pokud se upíšete na 2 roky-9000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak dneska jsem byl ve vodafonu a osobne jsem si iphone vyskousel pocity s nej dobry ale skoro 12 000 za telefon se mi davat nechce vyskousel jsem safari gps proste vsechno co na nem je dokonce tam byl jeden typek od nich a chtel mi ho dat se slevou a nakonec jsem se s nim zakecal o hrach k iphonu je tenci zatim nemaji nekde prasklinu na zadni casti v predu maly repracky a nahore simku s boku jeste plus minus a to vetsi tlacitko dole jinak vsechno dotykem to preklaneni jak kdyz ho das na siri tak se to pretoci tak v tom se lip pracuje na netu net dost rychlej zatim neni ceska lokalizace tot moje poznatky z iphonu 3g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu