Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pls tutoriál za 100 pts!


Hannibal411

Otázka

Čau, nemám na to nervy, respektivě nehci aby se mi něco stalo s pspéčkem, takže někoho milého z vás žádám o ještě podrobnější návod při instalaci LITE verze cxmb. )http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008030006). Hlavně co nechápu je krok:"upravte soubor vsh.txt v adresáři ms0:/ seplugins / vložením řádku:

ms0:/cxmb/cxmb.prx". Ještě bych se rád zeptal, jetsli cxmb žere o hodně víc baterky než normání téma kdyžtak napsat ještě jestli můžu to celé vrátit a vrátit se zpátky ke klasice témat. Prosím pište to jako pro vola. Už od začátku díky moc! 100 bodů prvního z vás nemine! Dííky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1, překopíruješ jak je tam napsáno (to už asi máš)

2,otevři soubor vsh.txt v textovém editory a na nový řádek vlož text ms0:/cxmb/cxmb.prx

3, nakopíruj si theme jaké sis vybral do PSP/THEME (jestli tam nebude tak vytvoř složku s názvem THEME)

4,potom vypni úplně psp . zapni a drž R dej Plugins a u cxmb.prx nastav ENABLED

5, vyber si ho v nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok myslel sem si to a tedka jeste nejaky blby otazky...kdyz otevru to vsh.txt tak v prvnim radku je ms0:/cxmb/cxmb.prx a za tim x je takovej čtvereček, ten tam mám nechat co? a jestli se budu orientovat podle toho cxmb co je na psp.novinky.org tak co mám nakopírovat do karty je ta první složka "cxmb_release" a nebo až ta co je ve složce lite to "cxmb"? Díky

EDIT:Už nic už to chápu! :D:D Díky moc Tekkene, klidne to LOCKNI, díííky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu