Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 360 s benq ??


suchac500

Otázka

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Ale myslíš, že ti v prodejně tu krabici otevřou a dostaneš možnost se podívat? A pak řekneš že ne a odejdeš ? To bys musel narazit na fest ochotného člověka ...

A s tím hacknutím Lite Onu bych to tak žhavé neviděl, dřív než do 3-4 měsícu to nebude ...

tak tomu predavačovi povieš,že chceš s Benq mechanikou,že ostatné mechaniky sa kazia,alebo proste dáku blbosť si vymyslíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale myslíš, že ti v prodejně tu krabici otevřou a dostaneš možnost se podívat? A pak řekneš že ne a odejdeš ? To bys musel narazit na fest ochotného člověka ...

A s tím hacknutím Lite Onu bych to tak žhavé neviděl, dřív než do 3-4 měsícu to nebude ...

EDIT: Já netvrdím že to bude, ale jestli ano ... Tak si hold počkáte ...

EDIT2: To by musel být prodavač opravdu greenhorn ... Neříkám, že tě nenechají, ale tak je to možné ... Imho teď už ani bez Lite On mechaniky ani nenajdeš ...

No ja si byl kupovat xbox v mironetu a kdyz sem se zeptal jeslti to ma hdmi, tka na me blbe koukali, tak sem sel za skladnikem, ten mi krabici otevrel, pote xbox zapojil a vysunul mechaniku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
není to sice benq ale samsung a tá de myslim tak flashnout ne?

http://www.playcentrum.cz/dvd-mechanika-samsung-ms28-xbox-360-491601.htm

Až na to, že ta mechanika ti bude prd platna. Ty Lite-on mechaniky maj nejakou prdelni rom pamet primo napajenou na zakladni desce konzole.

Ja to koupil predevcirem v JRC po tom co tady nekdo machroval, ze tam doprodavaj zasoby a vsechny jsou Benq...

Nasledovalo nemile prekvapeni v podobe LIte-on mechaniky...

Ted na to uz kaslu. Alespon nebudu zavalenej tisicovkou palenejch her a setsakramensky si budu rozmejslet, za jakou gamesu utratim prachy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
veď keď chcete mať flashnute xko tak si kupte z hrejte.cz takm predávajú aj s flashom, lenže teraz maju na skladel len core :( ale možno by niekto chcel, aspoň by ho mal flshnute :)

ostatné už na sklade ani nebudú mať,keď im budú dodávať xká len s Lite on,tak asi skončia s flashovaním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a myslis ze je lepsi ta lite-on nez benq,benq de flashnout,to vim,ale jako jak pracuje,Lite-on nebo benq? Mám na výběr mezi xbox 360 elite s benq a nebo arcade-premium s Lite-On

To záleži aké tam chceš mať príslušenstvo,ale keď si hovoril,že nechceš flash,tak je to uplne jedno,ktorú mechaniku si vybereš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Byl jsem před týdnem v jednom Game Shopu v Ostavě (Futurum) a tam měli dva XBOXy s Benq mechanikou. Dnes už tam nemají nic. :-/

Co v Electro Worldu? Myslíte, že tam by mohli mít s Benq? Volal jsem do jednoho ostravského, ale prodejčí vůbec nevěděl o čem je řeč. Takže kdo ví... Asi to bude stejný risk, jako třeba to v tom JRC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Byl jsem před týdnem v jednom Game Shopu v Ostavě (Futurum) a tam měli dva XBOXy s Benq mechanikou. Dnes už tam nemají nic. :-/

Co v Electro Worldu? Myslíte, že tam by mohli mít s Benq? Volal jsem do jednoho ostravského, ale prodejčí vůbec nevěděl o čem je řeč. Takže kdo ví... Asi to bude stejný risk, jako třeba to v tom JRC.

To je prave to, pokud to neni nejakej herni obchod, ale spise elektro nebo pc obchod tak vubec o tom nic nevedi:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu