Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oficiálně oznámena 80GB verze + Platinum hry


tekken90

Recommended Posts

Pro mě je to taky těžký měsíc...

Už jsem si objednal PS3 40 GB a pak jsem šel na fórum a valim oči nad zprávou o 80 GB verzi... Takže jsem to zrušil a čekám a čekám...

Cena PS3 - 40 GB :arrow: 10k

Cena PS3 - 80 GB :arrow: 9k ( řekl bych, že aby to mělo logiku, tak ta cena bude kolem, spíše lehce přes 10k

EDIT: BTW, Core pack??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nejakou dobu se uz jisty platinovky prodavaj, nejspis jen v Japonsku. 700kc neni moc, ale ja proste nedopustim na originalni obal :D (bez mohutnyho oramovani a napisu Platinum)

jinak cloude nevim proc by to nemohlo stat 9k, kdyz ted je 40GB za 10k.. jestli jsou nejakym zpusobem snizeny vyrobni naklady tak bych se nizsi koncovy cene nedivil

Ja bych radsi Platinumky, tyhle hry uz maji v sobe zabudovany patche a jsou lip odladeny. Jen nazor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký je rozdíl v Platinových hrách proč jsou levnější?A pokud 80GB bude totožná s 40GB tak to znamená jen dva USB sloty žádné paměťové čtečky a žádné Wifi? :(To mě mrzí rači furt tu 60GB!!!

gde si jako vzal to ze 40GB a 80GB verze nema Wi-Fi?????

a mezi nama ctecka karet je celkem na prd akorat ty dva sloty me trochu mrzi ale da se s tim zit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám být lehce rozrušený :bash:

JRC: Ptal jsem, jestli začnou 80 GB verzi prodávat hned 27. srpna - odpověď: tato verze už má ukončenou výrobu. Slušně jsem upozornil, že si to popletla s 60 GB verzí. Odpovědí mi bylo, že 80 GB je pouze v Americe :arrow: zákazník se koukám vyzná lépe, než prodejce :D :arrow: nicméně tedy netušim, jestli 27. srpna teda pořidím :!:

Playcentrum: Chci se zeptat, jak se připravuje dodávka nové 80 GB verze PlayStationu 3 - odpověď: Nemáme žádné zprávy o nové verzi PS3 :roll:

Jediný, na co se dá asi spolehnout je Datart, ale tam je to strašně drahý... :ziped:

A jen tak mimochodem, včera jsem viděl prodávat 60 GB verzi asi za 14 000 :wohow:

Když tak, pokud někdo objevíte nějakej obchod, tak mi napište PM

EDIT: Na JRC je 80 GB verze :)

http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=25306 - cena 10 290

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je to taky těžký měsíc...

Už jsem si objednal PS3 40 GB a pak jsem šel na fórum a valim oči nad zprávou o 80 GB verzi... Takže jsem to zrušil a čekám a čekám...

Cena PS3 - 40 GB :arrow: 10k

Cena PS3 - 80 GB :arrow: 9k ( řekl bych, že aby to mělo logiku, tak ta cena bude kolem, spíše lehce přes 10k

EDIT: BTW, Core pack??

Ps3 se dá koupit (už od ledna) za 9k na pametova-karta.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Platinovky nekupuju, ve sbírce nejsou moc pěkné. PS3 s 80Gb HD je sice pěkná věc, ale kromě toho HD se lišit od 40Gb verze lišit nebude.

No myslim, že kdybys sis chtěl koupit Assasins Creed, tak radší zaplatíš 750 za Platinum edici, než normální cenu ne?

A 80 - 40 je rozdíl, já čekám ale hlavně kvuli DualShocku3 :psp: :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu