Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA: Chinatown wars


Fawkes

Recommended Posts

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to si zas nemyslím ale určitě ve 3D by to bylo zajímavější...pokud by udělali zajímavý příběh tak i pohled z vrchu by nebyl špatný (ale spíš pohled ala killzone liberation), říkám uvidí se co bude....a co z toho vyleze to že je to GTA neznamená že to bude kvalitní hra....stačí se podívat na GTA: SA taky otřes asi nejhorší ze všech gta co vyšlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,nevím jestli se všichni shodnou, že GTA : SA byl propadák (já s tím i vcelku souhlasím, minimálně je horší než VC). Pokud bude mít GTA:CHW pohled zvrchu, mohl by se jednoduše ovládat přes dotykový displej a to by bylo super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí se podívat na GTA: SA taky otřes asi nejhorší ze všech gta co vyšlo

No to teda neni, podle mě je GTA: SA to nej GTA co vyšlo... Neni to náročná hra a přesto má kvalitní grafiku... Sice by mohl být lepší příběh, ale tak nic není dokonalé. Podle mě spíš zkazili GTA 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,nevím jestli se všichni shodnou, že GTA : SA byl propadák (já s tím i vcelku souhlasím, minimálně je horší než VC). Pokud bude mít GTA:CHW pohled zvrchu, mohl by se jednoduše ovládat přes dotykový displej a to by bylo super :)

Zase přesnost a citlivost dotykáče není úplně ta nejvyšší co by mohla se současnou technikou být :-)

Teď mě napadla úplně šílená myšlenka a to jsou chibifovaný postavičky :D Osvědčily se v FFCC:ROF a NDS to v poho utáhne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase přesnost a citlivost dotykáče není úplně ta nejvyšší co by mohla se současnou technikou být :-)

Teď mě napadla úplně šílená myšlenka a to jsou chibifovaný postavičky :D Osvědčily se v FFCC:ROF a NDS to v poho utáhne :D

Přesnost a citlivost sice nejlepší možná nejsou, ale stačily už na hromadu her a myslím, že by stačily i na GTA na DS.

Shifter960: kvůli Assasins Creed DSko fakt nekupuj, AC na DS za moc nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se zdálo super GTA VC, SA je podle mě ne tak dobré.

jinak já si kupuju teďka druhé DSko - proč? protože prostě rád hraju pokemony a s jedním Dskem je to nuda, takže si koupím 2. a budu se sebou bojovat xD ... ne, uvažuju o Wii, ale štve mě to chipování...atd. uvažuju o PSP ale zýase down/up grade... nevyznám se v tom, nevím proč se to dělá...atd. DSko je DSko.

Assassin mě celkem bavil, ale těším se na toho guitar hera

A rada - nekupovat věc, jen kvuli tomu že zrovna nějaká hra by tě na tom bavila, přestane tě bavit a budeme tu mít v sekci pordám DS o topic víc :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu