Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA: Chinatown wars


Fawkes

Recommended Posts

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hra funguje ZATIM pouze a jenom na:

SuperCard DSONE (clean, unpatched ROM, with latest firmware)

Acekard RPG (DMA mode off, with AKAIO alternative firmware)

G6 Real (Requires latest firmware, and has been confirmed not working with M3 Real unfortunately)

EZ Flash V (requires downgrade of firmware)

DS-Xtreme (with ARM7 patch)

DS-Linker (Save type 64/512Kbit)

U ostatních karet je treba cekat a doufat ze vyrobci brzo zverejni novy firmware pro sve karty.

Osobne mam DSTT a napsal jsem mail na info@ndstt.com (pridejte se taky at s tim pohnou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už se objevila možnost jak rozjet GTA:CHW na všech flash kartách bez nutnosti nového fw. Zde je návod v češtině: http://www.dsko.eu/2009/03/navod-jak-rozjet-gta-chinatown-wars-na-vsech-flash-kartach/

Tak teď jsem se upřímně zasmál. Hra má vyjít v úterý, ven se dostala v pátek/sobotu. Problém vyřešen v sobotu/neděli a v článku se píše "konečně".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar funguje tu nekomu ta nova patchnuta verze na EDGE?

Zkousel jsem gta.nds opatchovat pomoci toho xpa-gtac.bat ale sekne se to vzdy na zacatku kdyz spustim hru...

Zkusil jsem jeste stahnout jiz optachovanou verzi ale ta taky nefunguje...

Nevite jestli delam nejakou chybu?Ale spis to asi nejede jeste no...

Diky... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám EDGE a hraju normálně... akorát ten návod na dsko.eu je vlastně V1 , protože aby to šlo i na EDGE atd. (V2) je potřeba udělat to podle toho návodu potom to ještě jednou rozbalit přepsat soubor arm7.bin původním z neupravené romky , zabalit a nahrát do dska .

Jinak pro mě jednoznačně zatím nejlepší hra na DS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi trochu oof topic.. ale nejde nějak rozjet na DSTT podobným zpusobem hra SW jedi aliance??

Je to offtopic, ale tímhle způsobem SW Jedi Aliance nejde. Zkoušel jsem to a bohužel. Taky mě to mrzí, protože to je jediná hra, která mi nejede, přitom jedna z těch, na kterou jsem se fakt těšil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem se upřímně zasmál. Hra má vyjít v úterý, ven se dostala v pátek/sobotu. Problém vyřešen v sobotu/neděli a v článku se píše "konečně".

Ty máš problémy :), konečně to je, protože aspoň se všude přestanou šílený hordy lidí ptát, jak to rozjedou na své kartě (viz co to udělalo s gbatemp). (Aspoň jsem narozdíl od tebe netvrdil takovou blbost jako, že všichni s R4DS mají smůlu a ať si koupí novou kartu).

Co se týče té funkčnosti na EDGE: já jsem to moc nezkoumal, jsem teďka nemocnej - ten návod o to každopádně doplním

Taky OT,ale me ta hra na me itouchds(jede zde i m3 sakura fw)nejede,nevim jakto..

Udělal jsi všechny kroky podle návodu? Kdyžtak zkus totéž co je potřeba na EDGE kartu, doplním to za chvíli do návodu na dsko.eu.

EDIT: návod jsem doplnil i pro EDGE/CycloDS Evolution karty - http://www.dsko.eu/2009/03/navod-jak-rozjet-gta-chinatown-wars-na-vsech-flash-kartach/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se vám líbí hlavní song z Chinatown Wars tak byl poskytnut k downloadu(řekl bych že je to offiko jelikož ten odkaz je z go nintendo).

Já jsem až na pár výjimek hip-hop hater ale tohle se kupodivu dá poslouchat, dokonce se mi to vcelku líbí.

http://www.gamertagradio.com/vbportal/forums/showthread.php?t=9970

btw. správné id tagy jsou:

Artist: Ghostface Killah & Doom

Title: Chinatown Wars

Dragunov: Z Líšně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu