Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA: Chinatown wars


Fawkes

Recommended Posts

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Netuším a taky by mě to docela zajímalo.

A vlakem se asi nedá jet? Jsem nenašel cestu jak se na něj dostat.

myslim že metro je tam jen tak aby to vypadalo,na schody jít nejde a žádná ikonka nebo něco tam neni

jinak zkoušel jsem u toho třeba i foukat do mikrofonu a nic,nic tam nepíšou ani prostě nic jen to tam tak lítá :?

jo a když jsem u toho mikrofonu tak kdyby to někdo nevěděl třeba tak si přes něj například mužete zapískat na kolemjedoucí taxi a to vás pak hodí kam chcete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo tohle jefakt nejlepší GTA vůbec. Hraju teď skoro jenom tohle. (čas o d času si dám Patapon2 na PSP) Ale jinak sem PSP odložil a vrátil sem se k DSku. Rozhodně nejlepší hra na DS. Taky by mě zajímalo na co sou ty modrý sajrajty. BTW kolik máte % hry? Já kolem 20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim že metro je tam jen tak aby to vypadalo,na schody jít nejde a žádná ikonka nebo něco tam neni

jinak zkoušel jsem u toho třeba i foukat do mikrofonu a nic,nic tam nepíšou ani prostě nic jen to tam tak lítá :?

jo a když jsem u toho mikrofonu tak kdyby to někdo nevěděl třeba tak si přes něj například mužete zapískat na kolemjedoucí taxi a to vás pak hodí kam chcete

Až pojede kolem tebe taxík tak normálně do mikrofonu zapískej pak zápíská huang ve hře a taxík zastaví :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Multiplayedr jde,zkousel jsem to s anonymopusem,a pripoji to na wfc normalne,aji sme chatovali pres gta,akroat nam v menu zustala jedna modra bubinka ktera se pri pohybu na ni kdyz se na ni snazite anjet preskoci na dalsi ikonku(dle me to bude multipalyer hry,ale odemkne se az po urcitem 0 odehrani hry..):bash:

tak tady jsem nasel jeste podrobnejsi info o multipalyeru : http://gonintendo.com/?p=75686 ted jak jen ho zprovoznit xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolutne, naprosto, dokonala hra...

Nemam co jinyho rict...

Tech desitek (a dalsich desitek co jsem jeste neobjevil) moznosti...Dokonalost...

Dealovani drog me uplne dostalo...Ruzne (zabavne) minihry...

Jsem asi 21.80% daleko zatim...

Ti ''duchove'' by me taky kua zajimali co sou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jestli to tady bylo, je mozne ze to ale nekdo nevi - pokud nasednete do policejniho auta, muzete pak napojit na policejni system, jezdit k pripadum a likvidovat zlocince :)

pokud vas chyti, tak obcas u policejni stanice stoji opustene policejni auto, do toho muzete nasednout bez toho aniz by vas pak nekdo honil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Robot. Dokonce to máš napsaný na hornim displayi... Ale větší finta s policejnim autem je že když do něj nasedneš, tak dostaneš 5 nábojů do brokovnice. Ale když z něj vystoupíš a znova nastoupíš, tak už nedostaneš. Trik je v tom zaparkovat auto do garáže a pak si ho z ní vzít. Dá se to opakovat kolikrát chcete a vždycky dostanete 5 Nábojů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U GTA je dotykac naprosto dokonaly...

Na dotykaci:

-sestavujete snajperku

-3 ruzne ''nastartovani'' zaparkovanych vozidel...U obycejnych sroubovakem, u lepsich odsrouvovani sroubku a pote spojeni dratku a u policejnich a vytunenych vozidlech hackovaci minihra

-rozbijite zamky

-v nektere misi rozbijite potaji nekomu motor v aute

-instalujete stenici na podvoze vozidla

-otevirate sejf

-v autech gangu se muze nachazet skryty balicek s drogami tudiz musite odriznout kousek polstrovani v aute a pak vas ceka nejake prekvapeni

-v popelnicich odhazjete pytle s odpadky kde muzete naleznout nejake cersve jidlo na zdravi nebo nejake ukryte zbrane

-brakovani penezenky

-kdyz sjedete s autem do vody musite stylusem rozmlatit oknu u kufru aby jste mohli vyplavat

-probiha zde prodej a nakup drog

-hazite pomoci dotykace granaty a molovy

-sestavujete bombu

-muezete si v obchode koupit stiraci losy a pak seskrabujete tu strivnou vrstvu (penize, jidlo, zbrane, dum,...to vse si muzete vyhrat)

-otevirani kufru u auta v nektere misi

-ozivovani polomrtvych v sanicte :)

Bude toho urfcite jeste vic...Bud co jsem jeste nezkusil nebo jsem na neco zapomel

Proste dokonaly...

Ty mise znovu dokonale...Kazda mise je naprosto jina od ostatnich dilu...

Grafika uplne dokonala a uzasna :D

Opravdu jedina vec co me stve ze zvuky a hudba (celkove audio hry) je hrozne potichu

NDS je sice trosku nehlasity ale tady me to celkem mrzi...

Jsem zvedavej co tomu daji recenzanti za body :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U GTA je dotykac naprosto dokonaly...

Na dotykaci:

-sestavujete snajperku

-3 ruzne ''nastartovani'' zaparkovanych vozidel...U obycejnych sroubovakem, u lepsich odsrouvovani sroubku a pote spojeni dratku a u policejnich a vytunenych vozidlech hackovaci minihra

-rozbijite zamky

-v nektere misi rozbijite potaji nekomu motor v aute

-instalujete stenici na podvoze vozidla

-otevirate sejf

-v autech gangu se muze nachazet skryty balicek s drogami tudiz musite odriznout kousek polstrovani v aute a pak vas ceka nejake prekvapeni

-v popelnicich odhazjete pytle s odpadky kde muzete naleznout nejake cersve jidlo na zdravi nebo nejake ukryte zbrane

-brakovani penezenky

-kdyz sjedete s autem do vody musite stylusem rozmlatit oknu u kufru aby jste mohli vyplavat

-probiha zde prodej a nakup drog

-hazite pomoci dotykace granaty a molovy

-sestavujete bombu

-muezete si v obchode koupit stiraci losy a pak seskrabujete tu strivnou vrstvu (penize, jidlo, zbrane, dum,...to vse si muzete vyhrat)

-otevirani kufru u auta v nektere misi

-ozivovani polomrtvych v sanicte :)

Bude toho urfcite jeste vic...Bud co jsem jeste nezkusil nebo jsem na neco zapomel

Proste dokonaly...

Ty mise znovu dokonale...Kazda mise je naprosto jina od ostatnich dilu...

Grafika uplne dokonala a uzasna :D

Opravdu jedina vec co me stve ze zvuky a hudba (celkove audio hry) je hrozne potichu

NDS je sice trosku nehlasity ale tady me to celkem mrzi...

Jsem zvedavej co tomu daji recenzanti za body :)

ja jsem to hral jen jednou u kamose, ale co to ctu ty vychytavky...tak kdybych mel vic penez,tak jdu do dska hned 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu