Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSX hry na PSP


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 277
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak sem si stáhl na zkousku Diablo...dám ho do toho prográmku na kterej ste mi dali odkaz ...prekonvertuju....a vlozím do X/psp/game/DIABLO/(tady dám ten eboot co mi to convertovalo + soubor keys s toího stáhlého diabla) .....v psp zapnu najedou nejake licence nebo co to bylo a pak : The game could not be started (800200D9) .....mám danej kernel 1.50

:x :x :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Lidi jsem s toho uplne v haji. Stahl jsem si doufal ze konecne, program na konverzi psx her na psp konkretne PSX2PSP v1.2 - Popstation GUI ke stahnuti byl odkaz tu v tematu, ale bohuzel mi to nejde:( Jak dam konvert tak mi to pise UNABLE TO OPEN BASE.PBP Co tam mam nastavit? Plis pomoc. Jsem s toho uplne nestastnej:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to bys byl uplne mega hodnej. Porad se snazim skonvertovat ten Mortal, ale marne. Asi ten kompl brzo prohodim oknem:( Uz nevim jak dal. A kam ty soubory skopcim? Delal sem to dle navodu co j na zacatku, ale to me nejde uz vubec. Ty soubory co jsem stahl nejsou ty na obrazku. Ja fakt nevim. Myslel sem ze ten popsation je uz celej, a jeste teda musim neco stahnout.. Ach jo. A nekde nejakej funkcni kde bych dal iso, dal konvert neexistuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus, dlouho jsem se emulaci PSX nevěnoval, ale když jsem zkoušel emulaci mou kdysi převedené hry, která mi jela tuším na fw. 3.01 tak už na fw 3.10 korektně nefugovala - se po proběhnutí intra zasekla - je potřeba konvertovat znova ? nebo ještě něco jinýho ? - byl to silent hill

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu