Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSX hry na PSP


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 277
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to iba rozdiel v Regione: PAL - Europska veriza

NTSC - USA a JAPAN

Presnejšie podla mojich info je PAL europska norma zobrazovania televizneho signalu

A NTSC pouzivaju v USA a JAPONSKU.

(preto napr. ked pozerate v EU zabery z NHL alebo inych americkych televiznych programov, tak je taky špinavo sivy neostry obraz. Ale na PSP to nevadi lebo ta ma asi obe normy alebo je jej to jedno ale v podstate je to pri hrach na oznacenie regionu, ako pisal SW.

Za sociku bola vo vychodnej europe este norma SECAM ale tu uz nepouzivaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze mam tu prvni problem s PSX hrama, hraju Silent Hill a ulozil jsem si pozici a misto toho, aby se mi ulozila do save game ikonka silent hill tak se mi prepsala hra Crash Bandicoot ve ktery vlastne hraju Silent Hill. Mozna, ze uz to tady nekde je, ale ja to nenasel. Rad bych znal odpoved protoze urcite u Silentu neskoncim a nechci aby se mi vzdy prepisovala jen 1 hra.Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze mam tu prvni problem s PSX hrama, hraju Silent Hill a ulozil jsem si pozici a misto toho, aby se mi ulozila do save game ikonka silent hill tak se mi prepsala hra Crash Bandicoot ve ktery vlastne hraju Silent Hill. Mozna, ze uz to tady nekde je, ale ja to nenasel. Rad bych znal odpoved protoze urcite u Silentu neskoncim a nechci aby se mi vzdy prepisovala jen 1 hra.Diky za odpoved

Tohle vyřešíš tak, že si uděláš vlastní ikonku. Návod je na první straně tohohle topicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze mam tu prvni problem s PSX hrama, hraju Silent Hill a ulozil jsem si pozici a misto toho, aby se mi ulozila do save game ikonka silent hill tak se mi prepsala hra Crash Bandicoot ve ktery vlastne hraju Silent Hill. Mozna, ze uz to tady nekde je, ale ja to nenasel. Rad bych znal odpoved protoze urcite u Silentu neskoncim a nechci aby se mi vzdy prepisovala jen 1 hra.Diky za odpoved

Tohle vyřešíš tak, že si uděláš vlastní ikonku. Návod je na první straně tohohle topicu.

ok super, problem tim padem vyresen :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze mam tu prvni problem s PSX hrama, hraju Silent Hill a ulozil jsem si pozici a misto toho, aby se mi ulozila do save game ikonka silent hill tak se mi prepsala hra Crash Bandicoot ve ktery vlastne hraju Silent Hill. Mozna, ze uz to tady nekde je, ale ja to nenasel. Rad bych znal odpoved protoze urcite u Silentu neskoncim a nechci aby se mi vzdy prepisovala jen 1 hra.Diky za odpoved

Tohle vyřešíš tak, že si uděláš vlastní ikonku. Návod je na první straně tohohle topicu.

ok super, problem tim padem vyresen :twisted:

Hele na to bacha! Nestačí změnit jenom ikonu :!: . Já si takhle přepsal save GT1. Zjistil jsem totiž, že hra, kterou si překonvertuješ z image, používá v save název složky ze hry, přes kterou ji předěláváš! Takže pokud kovertuješ třeba pomocí originálního EBOOT.PBP Hot Shots Golf 2 (která má SCUS-94476), tak všechny předělaný hry budou tuhle složku používat jako SAVE = budou se přepisovat navzájem :!: .

Rady a tipy:

1.) zálohovat save pokaždé, když si chcete zahrát jinou neoriginální PSX hru, než kterou jste zrovna hráli a uložili

2.) pokud chcete mít na kartě víc neoriginálních PSX her a hrát je střídavě, musíte každou z nich konvertovat pomocí jiných "originálních" PSX her z ps3store (upravené od SONY)

3.) stahovat jen PSX hry upravené od SONY

4.) počkat, koupit PS3 a hry si kupovat přes ps3store :D

PS: nechcete to někdo připíchnout k návodu? Třeba myschoo by to mohl dát do svýho topicu, ať se někdo nenachytá jako já a Electropunker?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu