Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA v cestine na PSP


dast

Recommended Posts

Zdravim konferenci, mam otazku je mozne predelat GTA VC nebo LC do češtiny ? Tedy myslim pouze titulky ?

Nevim jestli to uz nekdo zkousel ? Ja se pokusil stahnout cestinu pro PC verzy a zjistil jsem ze titulky jsou ulozeny v souborech GXT, treba english.gxt, apod..

A kdyz rozbalim PSP ISO hru pomoci RARu, je tam stejna struktura adresaru a dokonce i stejne GXT soubory. Napadlo mne prohodit je a dat¨

ceskou verzy prejmenovanou na english.gxt a iso znovu zabalit.

Ovsem nevim zda je scenar hry jak na PC tak i na PSP totozny.

Nezkousel to uz nekdo nebo nemate napad jak na to abych GTA v PSP

mel ceske titulky.

Je preci skoda , kdyz uz je to jednou prelozene sice pro jinou verzy aby se to nepokusilo vyuzit.

:thx: Dekuji źa jakykoli napad ci radu ba dokonce zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude.. ale mohl by to přeložit sám jestli má dobrou angličtinu

To bych sklidem udelal, ovsem nevim jak ten soubor editovat. Je tam spousta ruznych tagu a znaku a ani netusim co to udela kdyz zmenim delku nejakeho slova apod.

neznate nejaky slusny progam na to .???

BTW jak hra je na PSP lepsi pro zacatecnika , GTA Vice city nebo liberty city ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkousel sem v hexeditacnim programu prelozit jednu misi a pokazdy to dopadlo celkovou destrukci dialogu a vseho xD

Taky jsem se pokusil prelozit par dialogu a dopadlo to ze se mi vzdy hra kousla bud hned nazacaku a nebo po uvodnim logu.

Sakra nestalo by za to zalozit firmu ktera by delala preklady do her na PSP.

Stacilo by se dohodnout s vyrobcem ,, ale asi to nebude tak jednoduce..

ovsem napadlo mne to kdyz jsem si omylem stahl GTA vice city v rustine!!!

A jaky dil mi doporucite hrat GTA LC nebo GTA VC ?

Jsem zacatecnik a jeste jsem nehral zadny dil ale myslim si ze vice city bude daleko promakanejsi .

A uz existuje nejaka komercni hra na PSP v cestine ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych sklidem udelal, ovsem nevim jak ten soubor editovat. Je tam spousta ruznych tagu a znaku a ani netusim co to udela kdyz zmenim delku nejakeho slova apod.

neznate nejaky slusny progam na to .???

BTW jak hra je na PSP lepsi pro zacatecnika , GTA Vice city nebo liberty city ?

Liberty je lepší pro začátečníka ale VCS je lepší celkově takže rači přelož VCS kdybys chtěl pomoc napiš na icq 326-706-215

edit: jj jedna hra v češtině je ale nevim název

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tym prekladovym biznisom by to rozhodne take jednoduche nebolo :D kedze sony nedistribuuje iso ale umd :P Navyse cz/sk trh pre nich nie je zaujimavy, ako nam to sony dalo uz niekolkokrat vediet. A ktore gta? Moja prva hra co som presiel bolo vcs, takze je tiez vhodna :D imho :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Liberty je lepší pro začátečníka ale VCS je lepší celkově takže rači přelož VCS kdybys chtěl pomoc napiš na icq 326-706-215

edit: jj jedna hra v češtině je ale nevim název

heh, s tim, ze je VCS lepsi hrube nesouhlasim..

LCS je lepsi jak po strance aut, hudby, misi, proste vseho..

... docela jsem se nesmal, zkuste schvalne napsat nejakemu tomu vyrobci, ze vy usmolene deticky (sorry za ten vyraz, ale jinak se to fakt neda), chcete delat preklad na nekterou z komercnich her :D - prodavanost UMD her, je u nas vazne "vysoka", takze "predpokladam", ze s vami bude distributor urcite souhlasit :D :D

navic prekladem se prijde o spoustu gagu a vtipu, snad v dnesni generaci kazdej umi / ma umet anglicky ne? Preklad takoveto hry je blbost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imho amatérský překlad blbost není, ale nesmíte doufat, že na tom nějak vyděláte. Jinak překlad GTA:VCS do slovenštiny se už dělal, prvních pár misí udělali, pak s tím sekli :) Myslím, že to překládal místní člen 7lance7, tak se mu zkuste ozvat. Ale uvědomte si, že přeložit GTA je prostě šíleně obtížné, musíte umět hodně dobře anglicky i česky a zabere to šílené množství času. Pokud chcete, tak být vámi na začátek zkusím přeložit nějaký závody a už tam uvidíte jaký to je :) Každopádně hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu