Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s USB help !


bobino296

Otázka

Zdravím.Mám problém s USB pod windows XP. Po zapojení hocijakého USB zariadenia ako je externy hdd,alebo usb klud mi stále windows píše,že zariadenie nebolo rozpoznane a nenačíta mi ho. Už som sa pokusíl aj o krajnosť ako je naformátovanie hdd a preinstalovanie windows. Neviete niekto poradiť nejake drivery ,alebo ako riešiť tento problém. Vopred dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
A jinné usb zařízení ti funguje?

Jako je např.čtečka paměťových karet, či nějaké kabely propojující nějaká zařízení třeba tiskárna či fotoaparát?:roll:

Tiskárna,alebo mobil na to pripojim a funguje, ale aj tak sa ten mobil neobjaví ako další disk v comandri.

Omyl. Už to asi teraz nezruším. Ostatné zariadenia ako tiskárna,alebo mobil mi fungujú,ale aj tak sa ten mobil neprihlasi ako další disk do comandru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je to docela divne... ale to by melo urcite najit ptze takovyhle veci maj USB mass storage... ale jak rikal anonymous muze bejt vypalanej ten port ale nez budes kupovat radsic tak si stahni ty spravne drivery a preisntaluj je..... jenom muzes vyjmenovat u ceho presne ti to dela jako typ atp zkusim se zeptat v praci... jo a urcite ti vybehne to ze byl rozpoznan novy hardewere a tam je napsanej typ toho co to je jako treba USB Mass storage Device nebo External HDD nebo tak neco tak to zkus napsat do googlu a jeste k tomu dospat drivers nebo neco kovyho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to docela divne... ale to by melo urcite najit ptze takovyhle veci maj USB mass storage... ale jak rikal anonymous muze bejt vypalanej ten port ale nez budes kupovat radsic tak si stahni ty spravne drivery a preisntaluj je..... jenom muzes vyjmenovat u ceho presne ti to dela jako typ atp zkusim se zeptat v praci... jo a urcite ti vybehne to ze byl rozpoznan novy hardewere a tam je napsanej typ toho co to je jako treba USB Mass storage Device nebo External HDD nebo tak neco tak to zkus napsat do googlu a jeste k tomu dospat drivers nebo neco kovyho!

Mne tam práve napíše, že zariadenie nebolo rozpoznané,či to strčím do zadných a lebo predných USB.Ako keby ani nevedelo čo som tam strčil. Fungovalo mi to normalne,do odpojenia USD s digitálom a odvtedy je to posraté,ani preinstalovanie XP nepomohlo. Aj windows by mal mať ovladače k obyčajnému USB klúču nie? Tomu práve nechápem. Skúšal som aj drivery od čo boli pri zakladovke a vysledok rovnaky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu