Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaka je největší blbost co jse hráli na wii???


KillDalos

Recommended Posts

Abych trošku oživil toto pozvolna umírající forum, rozhodl jsem se vytvořit nový thread :D. Sem pište, jakou největší blbost jste hráli, jakou největší blbost jste dohráli a jaká hra pro vás byla největším zklamáním.

U mě by to bylo asi takhle:

Blbost co jsem hrál: Brunswick pro bowling (v těsném závěsu Agent Hugo - Lemmon Twist spolu s Bomberman Land )

Blbost co jsem dohrál: s přehledem History Channel: Battle for the Pacific

Největší zklamání: nejspíš Tony Hawk: Proving Grounds a Worms: Space Oddity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
já hrál nějaký zábavný park chodil jsem tam s nějakým klukem už ale nevím jak se to jmenovalo ale fakt mě to zklamalo zbytečně jsem to stahoval a vypaloval :(

já snad ani nic nedohrál na wii :D :D

Thriville Rails ne? je to myslím i na PC,PSP ... :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem viděl hodně her, ale WarioWare: Smooth Moves nemá konkurenci.

Pro mě totální propadák. Naštěstí jsem měl tuto hru jen vypůjčenou.

To už je lepší Let's Tap.

tady teda absolutne nesouhlasim pokud je mysleno blbost jako spatna hra,pokud je mysleno blbost jake silenost extremnost nebo ujetost tak pak souhlasim ze ten wario je takovej,ale spatna hra to urcite aspon pro me neni spise naopak mel sem myslim docela elitu z wii her a nejdele ze vsech sem si nechal re4 ten je jasnej klenot a pak prave toho waria a se slzou v oku sem ho po roce a neco(za tu dobu sem ho s urcitejma prestavkama hral prakticky porad ne ze jako rok lezel na policce) prodaval kdyt ta hra mela dokonaly vyuziti ovladace tam se nedelalo vubec nic standartne vse jen pohybem,neni to celovecerni hra ale na party jedna z nejidealnejsich..

:lol:

muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 months later...
tady teda absolutne nesouhlasim pokud je mysleno blbost jako spatna hra,pokud je mysleno blbost jake silenost extremnost nebo ujetost tak pak souhlasim ze ten wario je takovej,ale spatna hra to urcite aspon pro me neni spise naopak mel sem myslim docela elitu z wii her a nejdele ze vsech sem si nechal re4 ten je jasnej klenot a pak prave toho waria a se slzou v oku sem ho po roce a neco(za tu dobu sem ho s urcitejma prestavkama hral prakticky porad ne ze jako rok lezel na policce) prodaval kdyt ta hra mela dokonaly vyuziti ovladace tam se nedelalo vubec nic standartne vse jen pohybem,neni to celovecerni hra ale na party jedna z nejidealnejsich..

:lol:

muj nazor

svatá pravda mario smooth moves je parádní party game, která se dá srovnávat s mario party 8 a je estě lepší v tom že můžete hrát až v 5ti hráčích a mít jenom jeden ovladač a na zábavě to neztrácí....spíš naopak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbost co jsem hrál: Big Fammily games :-D :-D Ani nevim proc jstem to stahoval, ale ten Wii remote tam reaguje, jak se mu chce :-D

Blbost co jsem dohrál: Zatim jsem zadnou hru nedohral :-D

Zklamání: Mario Kart, myslel jsem, ze to bude vetsi zabava->ale asi jsem nepoznal to kouzlo, takze to mozna nekdy Editnu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...
Blbost co jsem hrál: Big Fammily games :-D :-D Ani nevim proc jstem to stahoval, ale ten Wii remote tam reaguje, jak se mu chce :-D

Blbost co jsem dohrál: Zatim jsem zadnou hru nedohral :-D

Zklamání: Mario Kart, myslel jsem, ze to bude vetsi zabava->ale asi jsem nepoznal to kouzlo, takze to mozna nekdy Editnu :-D

Mario Kart je parada, kdyz hrajes multak a to jak po netu,tak doma ve ctyrech lidech ve splitu - ale co clovek, to nazor....

-Mi se ted libi treba Red Steel, ktery hodlam dohrat

-blbina, kterou jsem dohral - asi zadna - kdyz me to nebavi, tak to proste odlozim

- nejvetsi kravina byla jakasi verze Story hour - to jsou stupidni pohadky (v poobe jakesi knizky) a vzhledem ktomu, ze si s Anglictinou nejak moc netykam, tak to pro me byla blbost nejvetsiho razeni (ale kdybych prosel vsechny sve hry, tak minimalne 2/3 her jsou celkem blbiny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu