Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nová ochrana proti Pandoře ? ANO ! TA-088 v3+ - Nový TIFF Exploit !


tekken90

Otázka

Pandora won't work on my New PSP Slim??

Here's the case..

I have a newly bought PSP Slim but my "pandoras" won't work.

But it reads all my memory stick content on XMB...as i tried to save a game from UMD it works perfectly...music files eg .mp3 works fine.... video files eg .mp4 also do!

DSCF3344.jpg

So my memory stick reader is fine i concluded... so what's keeping my Pandora not to work???

Curiosity strikes i open it upped!

hmnnn.. this looks new...

My first impression because the flex/ribbon were NOW tinted blue compared to its gray colored original...maybe a new production line..

DSCF3348.jpg

But still a mystery why my any Pandora kit won't work.

..........maybe a new .ipl is needed to boot it up... the battery still puts it on the service mode / auto on!

Update....

I had removed TA-088 "new" CPU and put it on TA-085 mobo BUT STILL Pandora won't work!

So the culprit is not the Mobo...It is the NEW CPU!

více info zde: http://forums.maxconsole.net/showthread.php?t=117432

hum... looks like they started changing syscon then, still the fact that you can provide us with the idstorage dump hashes of this psp fairly means that they the pandora still works (meaning that they still use the 0xFFFFFFFF serial batteries to trigger the service mode and that our forged block works just as well as it did on earlier models. This obviously means that they did not (or rather could not) change the cpu mask rom codes (they probably have a few thousands to use) The day they need a new batch of cpu is the day pandora stops working. (I hope not before the 03g model)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 293
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

OMG .. jedinej, kdo tu placa kraviny si ty.. priste predtim, nez tu budes mystifikovat ostatni si to radsi over.

z PSPWiki:

Firmware Install

NOTE: If you have a TA-088v2 Slim, you MUST use version 6 or later, as it can successfully load DCv6 and up. TA-088v3 Slims cannot load Pandora at all.

Battery Creation

There are various different ways of converting your battery to and from a JigKick Battery (Mistakenly known as Pandora's Battery). However, the easiest change requires a PSP capable of running homebrew. Softmodding the battery will NOT work on a TA-085v2 or any of the TA-088 series motherboards. TA-085v1 Slims and Phats can still softmod batteries. There is a hardware method available, but this is irreversible if the user does not have access to soldering tools.

On the TA-085v2, and new TA-088 Slim motherboards, direct write access to the EEPROM of any battery is completely blocked. There is no known way around this. However, the battery can still be converted on a TA085v1 Slim, and Phat PSPs.

Z cehoz vyplyva co? Od DCV6 jde flashnout TA-088 v2, ALE DESKACH TA-085v2 a vyssich NEJDE vytvorit pandora .. maji zakazan primy zapis do EEPROM..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja bych rekl, ze az od 4.05.. ja flashoval uz asi 10 PSP s 4.01 z vyroby a zatim jsem nikdy nenarazil na v3..

No tak mozna dokonce az od 4.05 :-) dobre ze to vim ;)

Já měl PSP se 4.01 zatim jen jedno a jeste 100% nevedel jestli nekdo neudelal update, tak jsem zustal s tvrzenim pouze u 3.95, ale kdyz ice tvrdi ze na to narazil uz u 3.95 tak se to proste stejne zjisti az na miste :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak ja sem zas narazil na v3 uz na ofw 3.95

a narazil jsi na to kdy? Uz to bylo nekdy pozdeji ne? Protoze pokud jsi to neflashoval DCv6, nebo DCv7, mohlo to byt klidne TA-088v2, ktera jde flashnout az od DCv6.. Coz bych rekl, ze je tvuj pripad, protoze ja 3.95 flashuji bezne a je pravda, ze par lidi s tim melo problemy - za doby DCv5..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak mozna dokonce az od 4.05 :-) dobre ze to vim ;)

Já měl PSP se 4.01 zatim jen jedno a jeste 100% nevedel jestli nekdo neudelal update, tak jsem zustal s tvrzenim pouze u 3.95, ale kdyz ice tvrdi ze na to narazil uz u 3.95 tak se to proste stejne zjisti az na miste :-D

taky bych to tak nejak videl... proste az na miste se uvidi... nevim jak je to s vyrobou psp ale je mozne to ze z jinych fabrik delaji "jine" psp... myslim SW a HW odlisne konfigurace

a narazil jsi na to kdy? Uz to bylo nekdy pozdeji ne? Protoze pokud jsi to neflashoval DCv6, nebo DCv7, mohlo to byt klidne TA-088v2, ktera jde flashnout az od DCv6.. Coz bych rekl, ze je tvuj pripad, protoze ja 3.95 flashuji bezne a je pravda, ze par lidi s tim melo problemy - za doby DCv5..

mam DCV7 takze problem nebyl v DCV ale v zakladce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jiste, ze mas DCv7, ale tak myslel jsem, jestli jdi to neflashoval treba pred par tydny, kdy jeste byla DCv5, tak jsi asi nemohl mit DCv7 :D

.. nediv se me, ze neverim, ale mam zazracnou pandoru/MMS/ruce, protoze jsem se s v3 jeste nestkal.. (a to flashuji v Praze, kde by logicky mely byt nejnovejsi PSP na skladech)

.. ale je mozne, ze vyrabi HW a SW nesparovane, ze to nema zadnou souvislost (az na to, ze pod 3.95 v3 urcite neni :D )

asi jo ;)

arrow-down.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak vis co... ja rikam ze sem proste na to narazil... sice zatim jen jednou ale jo... DCv7 sem urcite mel a bylo plne funkcni a testovane na mojem psp... Flashuju uz chvilku tak to snad vim ne:D... ale klidne podle fabrik muzou byt jinak i softy a desky... nechapu proc by nemohly... nekde proste byl na sklade prebytek tak ho pouzili uz s novejsim softem... a nekde to bylo naopak... nova deska prisla driv a stihli na nu dat jeste starsi soft... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sakra! Musim se s Vami podelit o smutnou novinu... Bohuzel na mem PSP prestal fungovat displey (navic jsem byl jediny v Marianskych Laznich kdo mel starsi PSP na kterem slo jeste vytvorit pandoru) a tak jsem ho sel vyreklamovat s nocni murou, ze se na opravu vykaslou a daji tam novou desku... Hmm, dali mi rovnou uplne celej novej kousek sTA-088v3. At uz to nekdo prolomi!!! Ja chci hrat! Navic kdyz jsme s klukama objevili hru Monster Hunter a mame cas na spolecnou parbu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vysvětlení přímo od Dark_Alexe proč Ta-088 v3 nejde flashnout ;)

http://dark-alex.org/forum/viewtopic.php?f=44&t=1194

takže jestli správně překládám(což asi ne,opravte mě někdo),tak to všechno je kvůli nějaký kombinaci 0x20 bytech kódu?:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu