Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pripojeni na xbox live


hlada91

Otázka

Nemůžu se připojit na live....nemám žádnou kartu nebo tak, chtěl jsem si jenom stáhnout ty kodeky pro .avi ale při připojování(testech připojení) mi to napíše chybu u DNS... opsal jsem jí tam manuálně ale bohužel, vždycky to napsalo failed, psalo to i u IP adresy ale to po ručním opsaním přestalo ale DNS pořád nejde, nevíte co stím? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ja newim fotku čeho.. kdyz tam dam u wšeho automatic.. tak mi to u pripojení napíše wired.. a u IP failed.. kdyz tam opíšu IP z kompu tak mi to píše že se ti připojilo ale DNS serwer napíše failed i kdyz je automatic a i kdyz ji tam opíšu z kompu.. jinak na kompu se mi DNS a IP načte automaticky...a mam lanowý připojení.. konkrétně toto :D

www.grapesc.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ProsÍÍm Pomocte :)

Ty máš připojení přes Grapesc z CV?

Tak to se tak jednoduše nepřipojíš, jelikož máš asi sdílenou IP a připojení u Grapesc je nakonfigurováno na MAC adressu tvého PC.

Jde to vyřešit routerem, tak jak to vyřešil já, mám na něj připojen PC, NB a xko a v routeru je nahraná MAC adresa tvého PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano, mám oči, neboj. Jenže tenhle návod mi nebyl nic platný.

Můj problém stál na chybě DNS - řešení ale bylo jinde. Bylo potřeba povolit některé porty, přenastavit Firewall routeru a pár dalších úprav.

hmm mě stačilo tam dát jen mac adresu a pak to šlo... a už mi to de :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jestli to chápu správně, tak předtím než se na xboxu připojím na net, tak se musím první na svém pc zaregistrovat na www.xbox.com , je to tak ??? A ještě jeden dotaz, jak tam píšete že xbox live není pro čechy, a že při registraci mam zadat USA nebo UK, tak me to nejde tam dat USA, v políčku země mám Česká Republika a nejde to změnit. Že by xbox live už oficiálně fungovalo i v cz??? Asi melu blbosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jestli to chápu správně, tak předtím než se na xboxu připojím na net, tak se musím první na svém pc zaregistrovat na www.xbox.com , je to tak ??? A ještě jeden dotaz, jak tam píšete že xbox live není pro čechy, a že při registraci mam zadat USA nebo UK, tak me to nejde tam dat USA, v políčku země mám Česká Republika a nejde to změnit. Že by xbox live už oficiálně fungovalo i v cz??? Asi melu blbosti

Nemusis se tam registrovat... ten gametag (bo jak se to jmenuje xD) si vytvoris uz kdyz budes zakladat ucet na XBL... proste ten tvuj profil bude po vytvoreni online a na xbox.com se prihlasis s emailem a heslem co si zadaval pri vytvareni v xboxu...pak tam muzes spravovat ten ucet a vidis svoje score atd...;)

druha otazka... o podpore XBL v cz nic newim proste kdyz zadavas adresu svyho bydliste tak tam uved nejakou adresu z UK nebo US (ja pouzil UK)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl jsem si stáhnout demo NHL 2K9 a zhruba 2 týdny jsem neměl xbox připojený k internetu, dneska když jsem ho chtěl připojit tak mi to dalo žádost o aktualizaci, bez toho jsem se na xbox live dostat nemohl, hrozí mi že by zjistili flash? mám Extreme 1.4....díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl jsem si stáhnout demo NHL 2K9 a zhruba 2 týdny jsem neměl xbox připojený k internetu, dneska když jsem ho chtěl připojit tak mi to dalo žádost o aktualizaci, bez toho jsem se na xbox live dostat nemohl, hrozí mi že by zjistili flash? mám Extreme 1.4....díky za odpověd.
ne ,s flashem to nic neudela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu