Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

360 s benq


k.kubinn

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ptal jsem se nedávno na hrejte.cz které mechaniku by nedokázali flashnout a napsali mi jen Philips&Lite-on. Mám tomu tedy rozumět tak, že nedokážou flashnout žádnou Lite-onku, nehledě na to, od jaký je firmy, anebo nedokážou flashnout jen Lite-on od značky Philips?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Použitej fakt nechci! Tak jdu do PS3 jediný co mě táhlo k xbox360 je že nebudu kupovat hry a budu je pálit ale když už to nejde tak jdu do pc3 pač ten je lepší! Už jen pro to že mám PSP.

no nevim na kolik ti vyjde ps3 ale na 10ku asi urcite, tak pokud si chces nechat flashnout xko tak si ho kup tady...

http://xbox.mironet.cz/xbox-360-pro-edition--pgr4--volant-logitech+dp80464/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mno nevim jinak lg-hitachi mechaniku proto že

"Ze serveru xbox-scene se prokeclo že se vyvíjí nový firmware s kterým by mělo jít hrát ve službě Live záložní kopie her a možnost hrát i se zabanovaným xboxem..Na firmwaru se zatím pracuje a zkoumá za co MS vůbec bannuje( Fimrware nebo neoriginální disk)Vše je prej v SS(Security Sector) a měl by být dostupný pro mechaniky LG-Hitachi a postupem času i pro Samsung...C4E zatím nezadal pevný datum kdy by měl být projekt dodělaný , tak se muzeme jenom za něj modlit.."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mno nevim jinak lg-hitachi mechaniku proto že

"Ze serveru xbox-scene se prokeclo že se vyvíjí nový firmware s kterým by mělo jít hrát ve službě Live záložní kopie her a možnost hrát i se zabanovaným xboxem..Na firmwaru se zatím pracuje a zkoumá za co MS vůbec bannuje( Fimrware nebo neoriginální disk)Vše je prej v SS(Security Sector) a měl by být dostupný pro mechaniky LG-Hitachi a postupem času i pro Samsung...C4E zatím nezadal pevný datum kdy by měl být projekt dodělaný , tak se muzeme jenom za něj modlit.."

zajimava myslenka, ale kdo vi jak dlouho to bude fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nie,Lite on sa nedá,a načo ti je s HITACHI LG veď tam strácač záruku pri flashi,ale zase lepšie ako Lite on

FLASHOVAL JSEM BENQ ZNÁMÉMU ASI PŘED PŮL ROKEM A ODEŠLA MU PO ČASE ZÁKL. DESKA(RED RING) .FLASHNUTOU MECHANIKU TAM NECHAL TAK JAK BYLA A POSLAL TO NA ZÁRUČNÍ OPRAVU.SAMOZŘEJMĚ,ŽE ZÁRUČNÍ PLOMBA BYLA NEPOŠKOZENÁ A VRÁCENÁ NA PŮVODNÍ MÍSTO JEŠTĚ PŘED ODESLÁNÍM.ZA DVA TÝDNY MU DOŠEL OPRAVENÝ A BEZ PROBLEMU HRAJE DÁL. TAKŽE FLASHNUTÉ MECHANIKY V SERVISU NEJSPÍŠ VŮBEC NESLEDUJÍ. PŘEHODÍ ASI CELOU NOVOU DESKU A POŠLOU ZPĚT ODESÍLATELI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu