Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Castlevania: Portrait Of Ruin ....Kdo Dohrál, hraje, hrál


xDante1986

Recommended Posts

já jsem docela koukal když sem na PS pv dracula x chronicles si odemk SotN a tam byly 2 relikvie navíc orpoti PS1 hře :shock: a taky sem neměl odemčeno vše v hlavnim menu (myslim to jak tam je time attack, colours apod.) nvm no. já hlavně u dska nvm jak to je s iso/romkama a jak to funguje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dohrál sem na DSku dawn of .... ale nenadchlo mě to - další pokračování sem po pár minutách vypl když sem zjistil že je to v podstatě zase to samé - tenhle typ her mě nebaví - nebo mě nezabaví na moc dlouho.

Ale některé možnosti hry se mi líbily - například nákup a vylepšování zbraní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dawn of sorrow či jak se to píše sem dohrál - zničil toho bosse a pak konec hry dál už to nešlo - bylo to ale už před delší dobou tak nevím jestli sem někde neudělal chybu.

Právě dohrál sem ji, a šptně sem to předtím napsal - ze zaátku mě to bavilo - proto sem to dohrál, ale když sem viděl další díl tak to mě právě zklamalo - zase taková hopsačka. Ono už i ke konci toho dawn of... mě to moc nebavilo a dorával sem spíše ze setrvačnosti a z nudy no :-D

Nevim, možná se k tomu vrátím, ale nejdřív dohraju dragon ball :.D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu