Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Aplikace theme


foruman

Otázka

Ahoj. Tak se konecne nasel nekdo kdo upnul par z techto vzhledu - http://forums.qj.net/f-psp-mods-media-18/t-my-ps3-wavesmore-colors-to-choose-from-96907.html . Nastesti je v nich ten co se nam libi ... a potřebovali by jsme ho nejak nacpat do pspčka. Custom firmware samozrejme mame ...konkretne 3.90. Jen nevíme kam a co ...soubory jsou v rco ...pripadne si muzete na posledni strance stahnout prave zmineny upload...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tekkene, mužes mi to popsat trosku priblizneji ? PSP mame od minuleho patka a flashnutej je nekdy os stredy ...takze sem tak nejak pochopil ze mam zalohovat flash nula . Nepomatuju si ale jak se na ni prepina...recovery menu je tusim pri zapnuti podrzení R. Ale stejne nejak nechapu jak se tam mountuje ten *.rco soubor s tim themečkem. Navíc je tam i nejakej system plugin.rco, tak jestli to nestaci nahrat treba do pluginu a potom uz to ty rcočka čte samo ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tekkene, mužes mi to popsat trosku priblizneji ? PSP mame od minuleho patka a flashnutej je nekdy os stredy ...takze sem tak nejak pochopil ze mam zalohovat flash nula . Nepomatuju si ale jak se na ni prepina...recovery menu je tusim pri zapnuti podrzení R. Ale stejne nejak nechapu jak se tam mountuje ten *.rco soubor s tim themečkem. Navíc je tam i nejakej system plugin.rco, tak jestli to nestaci nahrat treba do pluginu a potom uz to ty rcočka čte samo ? Díky

jestli jeste potrebujes radu tak se zvy na moje icq

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu