Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 09, první screeny!


Hannibal411

Recommended Posts

na e3 na tom jejich webu oficialnim bylo ze NHL 09 bude i na PSP :) ale nebylo to uvedeno na E3 konferenci tak nevim,ale jinak k tematu ..ve fife se mi nelibi travnik nevim vubec proc,ale myslim ze i tenhle rok bude ve znameni Pro Eva(na hrej bylo ze majii licenci na Ligu mistru nebo tak neco :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NHL stejne jako loni na PSP nezamiri a duvod je jednoduchy, z FIFy pro PSP se daji vytriskat aspon nejaky prachy, ale NHL neni tak silna serie, aby se EA vyplatilo delat ji na PSP, kdyz si ji beztak 80% lidi stahne z netu, pak je to tezky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, vypadá to pořád stejně ... Nic nového, nic zajímavého ... Na Xboxu / PS3 možná ... Ale tohle je už je nudné ...

na PC neni next-gen grafika mozna.. protoze tam nejde jen o grafiku ale o AL .. a u ty nesnizis detaily.. proto by next-gen fifa sla na PC jen s 2-3 jadrovejma procesorama, ktery jeste porad strasne moc lidi nema.. proste by se jim to nevyplatilo

Do pár let už bude mít každej 4 jádrový PC/ NB ... Už teď se to prodává za pár šupů ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FIFU zatracuji na všech platformách, poslední díl co mě ještě bavil byl 2000, pak jsem fotbal na PC prakticky nehrál až do příchodu PES 3, v následujících letech jsem nahrál snad tisíce hodin v této sérii a jelikož jsem si nedávno pořídil PSP, zajímalo by mě, jestli je na tom lepší PES 6 nebo PES 2008. Pokud se jedná de fakto o konverzi z "větších" platforem, bude pro mě stravitelnější asi PES 6, poněvadž PES 2008 mi až nechutně připomíná FIFU :roll:

Než kupovat novou FIFU, se imo vyplatí počkat na Q1 2009 a koupit nový PES 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu