Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 pro flash


Jonny

Otázka

Recommended Posts

  • 0
10357-ffff.JPG

Bylo to bez hry,ale to mě moc netrápilo,když jsem pak doma zjistil že je tam Hitachi 078,kterou jsem si Flash a Kameo už mám stáhlý :)

hele a nebylo to třeba tak že bylo to xko nějak vzhledově poškozeno a tak to prodávali takhle? nebo jako neúplný balení , že tam něco chybělo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Byla to prostě Core verze ....ovladac pres USB ,trafo a kabel na scart a bez vady,,nejdřív jsem se tomu smál,že tam mají překlep ale pak my to nedalo a šel jsem se zeptat a prodavacka na mě:Ne pane opravdu je za 998Kč tak jsem neváhal:)

ted uz mam HDD 20 GB + dva ovladace dalkový sám jsemsi ho flashl a jsem naprosto spokojený,,akorát mě štve že to je dárek pro syna na vánoce takže můžu hrát jen když je mimo domov :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tročku jste se odchílili od temátu ale to je jedno já neim co na tom flashi máte at si koupí PS3 já mám 8MB net a když stahuju hru která má 7gb z torentu nemám na to nervi to stahovat jendu hru na celej tejden bez vypnutí to je k zjebnutí radši si jednu koupím a až ji dohraju koupím novou nebo tudle prodám a koupim novou a jetli máš na PS3 tak ber radši to ono se to prolomí i když pro co když budeš na ps3 muset stahovat 30 gb ještě blu-ray

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tročku jste se odchílili od temátu ale to je jedno já neim co na tom flashi máte at si koupí PS3 já mám 8MB net a když stahuju hru která má 7gb z torentu nemám na to nervi to stahovat jendu hru na celej tejden bez vypnutí to je k zjebnutí radši si jednu koupím a až ji dohraju koupím novou nebo tudle prodám a koupim novou a jetli máš na PS3 tak ber radši to ono se to prolomí i když pro co když budeš na ps3 muset stahovat 30 gb ještě blu-ray

Cau pokavat mas takovou lajnu tak hru mas mnohem driv ono taky neni torrent jako torrent a existujou jeste jine moznosti treba uloz.to,Rapidshare,Czshare atd tam to jede full rychlosti 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu