Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

7 death pixelu jen tak z ničeho nic :(


ramalamadingdong

Otázka

Zdravim vás, včera zapnu PSP a koukam na displey a mám tam 6 nebo 7 takových tmave modrých pixelu, mám to poslat na reklamaci? a pošlou to zpet že tomu nic neni... špína to na 100% protože sou videt jen na svetlých barvách (cervena, ruzova) modra a sou stejné jako ten co se mi udelal v den koupení :(

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak to je dost divný, ale pokud máš záručák, máš nárok na nové zboží ... Pokud ne, tak je mi asi líto ...
záruku ješte mam, už sem psal do toho kramu ale az o 9.00 otvíraji :)
Nejdřív zkus tohle prý to někomu pomohlo...je to flash app. spuští se to přes prohlížeč http://console-forum.net/showthread.php?t=6873&highlight=stuck+pixel

a jestli to nepomůže tak to reklamuj 7 Stuckpixelů je dost

nic... to nespravi death pixel :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zaruka se na tohle vzstahuje tusim az od vice jak peti mrtvych bodu, v tom pripade zadnej brick delat nemusis a muzes jim rovnou rict co se s tim stalo. Napr. pri dvou DP by vam reklamaci uznat nemuseli.

vypadá to tak že poveřim nekoho s rodiny ať jde do SONY jemu to uverí :D btw. když mam custom fw asi bych tam mel nahrat offic a vytahnout baterku?

nahratim ofic. fw nemuzes nic zkazit a baterku tam nech abys mel kompletni baleni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zaruka se na tohle vzstahuje tusim az od vice jak peti mrtvych bodu, v tom pripade zadnej brick delat nemusis a muzes jim rovnou rict co se s tim stalo. Napr. pri dvou DP by vam reklamaci uznat nemuseli.

ted mi odepsali ze to mam skusit v SONY servisu, odkud sem to koupil to neberou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jen takovy maly dotaz... jam mam na displayi na slimu tecku bilou a taky poradne nevim co to je. Poradite?

Stuck pixel

vypadá to tak že poveřim nekoho s rodiny ať jde do SONY jemu to uverí :D btw. když mam custom fw asi bych tam mel nahrat offic a vytahnout baterku?

musíš komplet balení..klidně nahraj ofigo..vyhneš se kdyžtak zbytečným potížím

ted mi odepsali ze to mam skusit v SONY servisu, odkud sem to koupil to neberou ...

kdyžtak udělej fullbrick když tohle neberou :dozey: xD

je to zavada jako kazda jina, nenech se odbyt, oni si nemuzou vybirat co reklamujou a co ne :D

jj jak řiká marek :D..pohroz zavoláním TV nebo tak :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak ale nechtej new psp jinak ti na 60% daji psp s deskou ta-88 a mas po hrani,ja jsem psp vyreklamoval s 1death pixelem:D(chtel jsem at mi daj new slim pred pulrokem):D

ja si budu kupovat pozdeji nove PSP 3000, teda jestli bude takze me to je celkem jedno :) a na ta-088 taky nekdy pujde pandora ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jojo dax si zase bude muset udelat trochu volneho casu nez na tu slavnou ta-088 nejak udela pandorku:Djinak k tematu ani jsi jim nemel psat proste jim rekni ze to jdes reklamovat,ale dej tam ofiko fw,a pokud budou rikat hovadiny tak jim rekni ze zaruka na bla bla bla je 2roky a ze neodejdes dokad to nevezmou na reklamaci,tak jsem to musel udelat ja taky to na me zkouseli ze se to nepocita na reklamacku:>atd a tak on ten dp zacal hledat a nasel ho asi po 15minutach tak rekl ze teda jo,proste bez rovnou za nima se vsim s cim si to koupil,jinak to nevezmou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja kdyz mel 5 dead pixelu tak me v elektre kde sem to koupim rikali ze me to asi neuznaji a ejhle uznali to v pohode...do reklamacniho papiru napsali vymena chybne casti ...a ja psp pustil byl nanem novy kryt a pustil jsem ho a dead pixeli tam byli furt:D:D....takze stim casem taky musim zajet znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neboj se a jdi do nich :D ! ja mam asi 4 death a na hovn* ...(tekku death je bilej nebo cernej ne)

Barevné (bílý, modrý , zelený) jsou Stuck pixely ... Death jsou černé ...

Btw. bílej může být jen smítko ...

EDIT: Já vím Ice, jsem hold lepší :D ( špás :dozey: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu