Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3gp to mp4


sarsan

Otázka

mam zopar filmov vo formate 3gp kodek s263 . skusal som asi 7 roznych programov na konvertovanie a kazdy je strasne pomaly trva to asi 40-60 min. vys;ledny film ma niekolko nasobnu velkost ako povodny v 3gp. ma niekto skusenost a odporuci rychly program do 10-20 min. alebo mozno existuje 3gp player pre psp slim. inak som tu nasiel avi player pre psp slim a ten mi spominane filmy prehrava ale 5x rychlejsie :{ (filmy co su vo formate 3gp kodek mpeg4 idu normalne prehrat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

3gp player pro psp neexistuje, rychlost programem neurychlis xD to je kodekama, je jedno, jaky pouzivas program - tim se jen zmeni GUI, vsechny ale pouzivaji stejne kodeky..

.. rychlost dekodovani videa zalezi na tvem CPU - to programem proste neurychlis..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

XVID4PSP som tiez skusal ale ked tam hodim film velkosti 80mb on mi po 40min vyhodi 280mb film a to nechcem ved uz kvalita bola zla tak noco vecssi subor?

3gp filmy kodovame v kodeku mpeg4 prehraje avi player ppre psp ..je tu na fore

3gp filmy kodovame v kodeku s263 prehrava tiez ale 5x rychlejsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
XVID4PSP som tiez skusal ale ked tam hodim film velkosti 80mb on mi po 40min vyhodi 280mb film a to nechcem ved uz kvalita bola zla tak noco vecssi subor?

Musíš právě tu konverzi správně nastavit, je blbost převádět z horšího rozlišení do lepšího (určitě to tak mas nastavene)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu