Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co vás přimělo koupit Xbox360?


Silas

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak take pridam svoji trochu do mlyna. Me k tomu vedla vpodstate kombinace zde jiz zmineneho. Vzdyt jsem byl cistokrevny PCckar. Ale klasickeho PC jsem se zbavil, protoze me do nej nebavilo uz cpat prasule a poridil notebook, s kterym mam navic mobilitu. A protoze obcas je stale jeste chut si neco zahrat, tak nejdriv barieru konzoli prolomila pred nejakym rokem a pul PS2, ktera se mi doma objevila vicemene nahodou. Ale protoze uz nedostacovala graficky a chtel jsem si zahrat nejake novejsi hry, tak jsem si pred nedavnem poridil xbox 360. Ktery je graficky dokonaly, nemusi do nej clovek nic cpat a je zde moznost flashe oproti PS3. Navic svet her se stejne ubira resp. ubral smerem hernich konzoli a ty nejvetsi pecky prestavaji na PC nejak vychazet a nebo se znacnym zpozdenim. O pohodli pareni z gauce ani nemluvim. Dneska uz by me zpet o hrani na PC nenapadlo ani zauvazovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mel Nintendo DS lite(po3mesicich omrzelo jelikoz jsem mel puvodne dostat PSP(deda to zblbl..)),dsko sjem prodal,koupil to v mych ocich slavne PSP a po mesici slo pryc.Nejdriv sem byl doohodnuty na prodej,ale potom jsem nejak zacal uvazovat ze by xko nemuselo bejt spatny,jelikoz jsem takovou konzoli nikdy nemel.Tak jsem tu an foru objevil inzerat a psp vymenil za rkasny,temer novy,flashly a v 19mesicni zaruce XBOX360:).Hlavne jsem chtel zkuist GoW2,Ninja Gaiden2,Fable2,Gta IV atp..Musim rict,,ze sem od xka360 moc necekal,ale to co predvadi je neuveritelne.Proste nejbrutalnejsi konzole:).Jinak psp je dle me shit,kdo vyuzije na psp hudub+filmy(filmy na dennim svetle nekoukatelnee,to stejne hry)tak mozna.Na hry je dsko 1000x lepsi:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1)pc hry me prestali bavit a hlavne pc gaming jde pomalu ale jiste do prdele vyvojari uz pc hry flakaj napriklad:fifa

2)uz dlouho jsem chtel 2konzoli

fifa a nhl apod. tam to flakaji proto ze tam neni co novyho delat...

ted uz newim kde ale cetl jsem ze EA rikalo ze kdyby melo udelat fifu stejnou verzi jako na konzole (to ovladani hracu atp. proste vetsi promakanost) tak si to zahraje sotva 3% hracu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem váhal před koupí zda PS3 či Xbox360 a u mě rozhodlo možnost flešnout či vyměnit mechaniku a možnost pálit si hry pro xbox360. to pro PS3 nejde. nejsem tak bohatý abych si mohl kupovat každý den novou hru. Grafika je užasná, hry ve FullHD, a zvuk 5.1 k tomu není co dodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu