Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co vás přimělo koupit Xbox360?


Silas

Recommended Posts

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já jsem si chtěl koupit novou konzoli, protože PS2 už byla out, moc novejch her na ni nevycházelo a grafika byla taky už nic moc, a tak jsem měl v plánu pořídit si PS3, jenže jsem si přečetl pár věcí o Xku a bylo rozhodnuto. Taky jsem je chtěl z toho důvodu, že to bude něco jinýho, kdybych pořídil PS3, tak je to prakticky jen vylepšenej PS2, kdežto tady je jinej ovladač atd. a to nemluvím o všech výhodách, který mi oproti PS3 přijdou (nechci zatracovat PS3, taky má svý výhody, ale prostě mě Xbox zlákal ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se k Xboxu dostal náhodou... Často provozuju takovou tu věc, že levně koupím, a draze prodám.

Dostal se ke mně Xbox 360 Arcade prakticky za hubičku. Vyzkoušel jsem ho, a nakonec zůstal doma :-) Prostě... hromada zábavy za pár kaček... I když cena těch her není nejmenší. Na druhou stranu při mé spotřebě pořídím tak 2-3 za rok (nejsem zrovna srostlý s Xboxem, a času na to tolik nemám, navíc nedavno jsem udělal flash, aniž bych pro něj v součané době měl využití, protože už měsíc hraju GTA IV, a mám teprv na asi 20% hry).

Pokud bych si měl kupovat konzoli, taky bych vybral Xbox... protože... cena, dobrá odladěnost, super propojení do MS sítě. Kromě toho na PSP nejsou hratelné hry, a PS3 je sice dobrý "superpočítač", ale konzole horší než Xbox.

Jediné co mě na Xboxu citelně chybí je vlastní webový prohlížeč (ale ne ta náhražka co je na PS3). A trošku větší hlučnost (i když se netočí mechanika... Než jsem měl Xbox, ztěžoval sme si an hlučnost PC... Teď vím, že moje PC je tiché :-D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si před pár dny koupil XBOX zcela záměrně bez flashe, jako náhradu za PS3. Důvodem byly jednoznačně hry, které na PS3 už zřejmě nikdy nevyjdou a které jsem prostě musel zkusit;-) Především mi šlo o FABLE2, FORZA2, PGR4 a taky GOW2. Herně XBOX rozhodně nezklamal a i když samozřejmě nějaké výhrady mám (hlučnost, drahá a externí wifi apod.) celkově změny nelituju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy můj důvod je rozhodně Star Wars : Force Unleashed, a taky ta pohodlnost, kterou konzole nabízejí... Jen nedovedu pochopit proč tu někdo vůbec uvádí důvod že ps3 cosi... PS3 nic si... Je to předražená konzole k ničemu ! A už vůbec nesnesu něčí názory typu, hry na ps3 a xbox 360 vypadají stejně... Nevypadají !!! Probuďte se PS3 nesahá X360 ani po kolena co se her týče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy můj důvod je rozhodně Star Wars : Force Unleashed, a taky ta pohodlnost, kterou konzole nabízejí... Jen nedovedu pochopit proč tu někdo vůbec uvádí důvod že ps3 cosi... PS3 nic si... Je to předražená konzole k ničemu ! A už vůbec nesnesu něčí názory typu, hry na ps3 a xbox 360 vypadají stejně... Nevypadají !!! Probuďte se PS3 nesahá X360 ani po kolena co se her týče.

Tak tohle je dobrej kec :D Dobra konina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si xko koupil kvůli tomu, že vycházejí pořád new hry a xbox to zvládne třeba na svém PC už nerozjedu ani CoD 4 a proto sem si koupil xbox

:roll:říká ti něco rod minulý a budoucí?

Já jsem si xko nekoupil,ale do konce roku si ho koupím a lájá mně na něm možnost hrát po internetu,super hry a ještě to,že ho má kámoš:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu