Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ratchet and Clank: Tools of destruction


stanly

Recommended Posts

Mam taky problem, chcem ziskat Box Basher 2000, aj viem na ktorej planete to je, aj som na tej planete v podzemi ale neviem vyskočit tak vysoko, je to skoro pri konci toho podzemia, pouzijem aj gelenator 3x aby som mal co najvyssiu kopu a stale tam neviem vyskocit, uz som z toho zufaly a neviem to dokoncit na 100%. Ak niekto vie ako na to, prosim poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zasek sem se na jedný planetě/mam takovej dojem že se jmenuje Unigon/ ... jsou tam různý měnší planetky a mužů se ně přetransportovat takovýma ehm transportérama na ty menší planetky z kamenů ... no tak sem myslel že mam zničit ty větší "stvoření" ale po zničení se nic nestalo ... tak už nevim ... budu vděčnej za každou radu :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

ahoj mám takovej problém koupil jsem tutu hru a při snaze ji spustit mi to hlásí následující:

Your HDD has insufficient space. You need 419MB

available for the initial setup of Ratchet a Clank: Tools

of Destruktion. Please create some free space and

try again. Press and hold the PS button, then choose

(Quit Game) to qvit the applikation.

děkuji za odpověd a radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Co já vím, tak mu to píše, že má málo místa na disku.

marek_2080: Co ja vim, tak to je prave ten bug, o kterym romeno pise.

Mě se to stalo taky na 60GB, i přesto, že jsem měl 25 GB volnejch. jen jsem to resetnul, smazal nějakej videoklip a už to pak šlo bez problému.

Taky bych měl menší dotaz: Jsem asi na 3tí planetce, scháním 6 dílů do nějaký vesmírný lodě, 5 jich najdu, všechno projdu, ale nevím co mám dělat potom. Ten robůtek Clank se oddělí vleze do takovýho sudu a pochopil jsem, že nějak musí otevřít dvěře, ale nením jak. Prosím o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to stalo taky na 60GB, i přesto, že jsem měl 25 GB volnejch. jen jsem to resetnul, smazal nějakej videoklip a už to pak šlo bez problému.

Taky bych měl menší dotaz: Jsem asi na 3tí planetce, scháním 6 dílů do nějaký vesmírný lodě, 5 jich najdu, všechno projdu, ale nevím co mám dělat potom. Ten robůtek Clank se oddělí vleze do takovýho sudu a pochopil jsem, že nějak musí otevřít dvěře, ale nením jak. Prosím o radu

a ní

Musíš aktivovat ty marťánky stoupneš si na to modré kolo zmáčkneš trojuhelník a vybereš tu hlavičku,marťánci si na něj vlezou a otevře se ti ta brána a aby jsi to lépe proběhnul tak podrž L1 poběží zpomaleně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Gotie: děkuji, moc mi to pomohlo, už jsem byl z toho docela zoufalej.

Ahoj všichni, mám takovej menší problém jsem na planetě "Mukov"

už na konci v té aréně,všechno jsem tam rozmlátil a zmlátil ale pořád se mi nechtějí otevřít ty dveře co je na nich žlutý terč,ať dělám co dělám stále nic.

poraďte díky.

Ahoj tak na oplátku zase já. Jdeš do menu přes start a vybereš gadgets tam si aktivuješ to druhý v prvním řádku heli-pods a pak už stačí jenom zamířit a brána odletí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Gotie: děkuji, moc mi to pomohlo, už jsem byl z toho docela zoufalej.

Ahoj tak na oplátku zase já. Jdeš do menu přes start a vybereš gadgets tam si aktivuješ to druhý v prvním řádku heli-pods a pak už stačí jenom zamířit a brána odletí.

Díky,občas z té hry šílím.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo co s tím?Jsem na planetě Cobalia,když se kouknu na Mission,tak mi to ukáže že nemám splněno-Search Cobalia-je to hned první misse na této planetě.Když sem si to přeložil,tak mi z toho vyšlo, abych hledal co mi ještě planeta nabízí.Jinak už mám všechny misse ve hře hotový,akorát tahle mi chybí.Je to na nervi,už sem všechno vymydlil myslel sem že to bude ono,ale pořád nic.Dík předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu